
Акумуляторна газонокосарка Al-Ko Moweo 3.85 Li з акб 36V 4Ah і з/п (113278)
18 729 ₴
- В наявності
- Код: 113278
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газонокосарка Al-Ko Moweo 3.85 Li несамохідного типу живиться від 36 В акумулятора. Садова машина із серії Easy розрахована на обробку ділянки площею до 300 кв.м. Апарат має пластмасовий корпус, систему 2-в-1 — косіння газону зі збором трави у місткий контейнер об’ємом на 45 л. Ширина косіння становить 37 см. Висота різу регулюється важелем у 6 положеннях в діапазоні від 25 до 75 см. Важить пристрій 17.6 кг.
Особливості акумуляторної газонокосарки Al-Ko Moweo 3.85 Li:
- Живиться апарат від літій-іонної акумуляторної батареї потужністю 36 В, ємністю 4 Агод. Максимальний час роботи становить 35 хв, для повної зарядки батареї потрібно 90 хв.
- За допомогою важеля ви можете встановити оптимальну висоту різу (із 6 положень) в діапазоні від 25 до 75 см.
- Місткий контейнер сприяє тривалій експлуатації газонокосарки без частих зупинок на очищення травозбірника.
- Є 2 режими роботи — апарат косить траву та збирає її у 45 л кошик. Функція мульчування не передбачена.
- Колеса на кулькопідшипниках (передні діаметром по 150 мм, задні по 230 мм) плавно переміщують газонокосарку по рельєфних ділянках.
- Для зручної експлуатації Al-Ko Moweo 3.85 Li складане руків’я регулюється по висоті.
Переваги акумуляторної газонокосарки Al-Ko Moweo 3.85 Li:
- Літій-іонний акумулятор на 36 В без ефекту пам’яті; він захищений від гибокого розряду та саморозряду.
- Апарат допоможе обробити садову ділянку площею до 400 м2 (за умови роботи з акумуляторною батареєю ємністю на 4 Агод) і до 500 м2 (5 Агод).
- Корпус із ударостійкого пластику стійкий до іржі, механічних пошкоджень.
- Централізована система регулювання висоти зрізу дає змогу налаштувати потрібне положення у діапазоні 25-75 мм.
- Скошена трава потрапляє у 45-літровий кошик, яка зроблена з міцної тканини та полімеру.
- На травозбірнику розмістився індикатор рівня заповненості, який проінформує оператора про потребу очистити контейнер.
Комплект постачання товару:
- Акумуляторна газонокосарка Al-Ko Moweo 3.85 Li;
- Акумулятор 36V 4Ah (1 шт);
- Зарядний пристрій;
- Травозбірник (на 45 л).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Тип пересування | Несамохідна |
| Тип травозбірника | М'який |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип запуску | Електростартер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора (-ів), Аг | 4,0 |
| Індикатор зарядки | світлодіод |
| Вага (кг) | 17.6 |
| Висота зрізу, мм | 25-75 |
| Висота обробки | 25-75 мм |
| Викид трави | Тому |
| Висота скошування | 25 см |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Діаметр коліс (передніх/задніх), мм | 230, 150 |
| Клас | Побутовий |
| Комплектація | Акумулятор 36V 4Ah (1 шт)|Зарядний пристрій|Картонна коробка|Травозбірник (45 л)|Акумуляторна газонокосарка Al-Ko Moweo 3.85 Li |
| Контейнер для збору, л | 45 |
| Корпус | пластик |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна походження | Китай |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість регулювань висоти косіння | 6 ступенів |
| Кількість режимів | 6 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мульчування | є |
| Місткість акумулятора, Ah | 4 |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Напруга (В) | 36 |
| Особливості | індикація заряджання |
| Площа обробки | 3 сотки |
| Принцип руху | Несамохідна |
| Регулювання висоти | Централізоване, 6 положень |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Режими роботи | Збір у контейнер|Косіння |
| Самохідна | Так |
| Швидкість косіння | Не регульована |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип кріплення акумулятора | слайдер |
| Травосбірник | є |
| Установка акумулятора | Вертикальна |
| Час безперервної роботи | 1.5 години |
| Час зарядки акумулятора, хв | 90 |
| Час зарядки, хв | 90 |
| Ширина косіння, см | 37 |
| Ширина обробки | 370 мм |
| Ширина скошування | 37 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 729 ₴




