
Бензинова газонокосарка Al-Ko Premium 470 SP-B (119966)
37 059 ₴
- В наявності
- Код: 119966
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газонокосарка Al-Ko Premium 470 SP-B — задньопривідна бензинова машина потужністю 2.4 кВт ефективно працює на ділянках площею до 1400 кв.м. Самохідний апарат функціонує у 4 режимах: збирає траву у травозбірник, мульчує її, викидає назад або вбік. Аеродинамічний корпус зі сталі гарантує тривалий термін служби машини. Ніж захоплює смугу шириною 46 см. Висота різу регулюється за допомогою спеціальної рукоятки (централізовано) в діапазоні від 30 до 80 мм, є 7 ступенів. Важить конструкція на збільшених колесах зо 35 кг.
Особливості бензинової газонокосарки Al-Ko Premium 470 SP-B:
- Самохідна газонокосарка серії Premium зручна в налаштуванні, веденні та техобслуговуванні.
- 2.4-кіловатний двигун, об’ємом 163 см3, легко запускається ручним способом.
- Технологія MaxAirflow полягає у кращій результативності стрижки та збору трави, ефективному охолодженні мотора.
- Одноступінчастий привід задніх коліс забезпечує швидке скошування трави, де за раз машина захоплює 46 см.
- Є центральний регулятор висоти різу (30-80 мм).
- Ергономічна рукоятка зручна для тривалої роботи.
- Ходові колеса XXL для плавного руху ділянкою без пошкодження газону.
- Попереду вбудована фронтальна ручка для обслуговування, перенесення машини над перешкодами (сходами, бордюрами тощо).
Переваги газонокосарки Al-Ko Premium 470 SP-B:
- 4-тактний двигун від всесвітньо відомого бренда Briggs&Stratton розвиває високу потужність (3.26 к.с) для стрижки газону на 14 сотках.
- Висота зрізу встановлюється в 1 із 7 положень за допомогою важеля.
- Широка смуга проходу (46 см) та великі колеса XXL сприяють зручній роботі.
- Задній привід і збільшені колеса (280 мм, передні по 200 мм) додають стійкості конструкції, її маневреності.
- Корпус зроблений із листової сталі, контейнер — із полімеру.
- Травозбірник великого об'єму (70 л) легко знімається і миється.
- Слідкуючи за індикатором рівня заповнення, оператор знатиме, коли потрібно очистити контейнер.
- Невелика вага та компактні розміри газонокосарки дають нагоду зручно перевозити її та зберігати до наступного використання.
Комплект постачання товару:
- Газонокосарка бензинова Al-Ko Premium 470 SP-B;
- Ножі;
- Травозбірник (на 70 л);
- Запасний ніж;
- Мастило 4-тактне Al-Ko;
- Сервісний набір для заміни мастила.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Об'єм травозбірника | 70 л |
| Тип пересування | Самохідна |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип запуску | Ручний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор наповнення травозбірника | є |
| Бічний викид трави | є |
| Вага (кг) | 39.5 (брутто)| 34.6 (нетто) |
| Тип палива | бензин А-95 |
| Виробник двигуна | Briggs&Stratton |
| Висота зрізу, мм | 30-80 |
| Висота обробки | 30-80 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Двигун | B&S Series 650EXi |
| Діаметр задніх коліс | 280 мм |
| Діаметр передніх коліс | 200 мм |
| Діаметр коліс (передніх/задніх), мм | 280, 200 |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | Сервісний набір для заміни мастила|Запасний ніж|Мастило 4-тактне Al-Ko|Ножи|Газонокосарка бензинова Al-Ko Premium 470 SP-B|Травозбірник (на 70 л) |
| Конструкція ручки | складна |
| Контейнер для збору, л | 70 |
| Країна виробництва | Австрія |
| Країна походження | Німеччина |
| Кількість регулювань висоти косіння | 7 ступенів |
| Матеріал корпусу | Листова сталь |
| Матеріал травозбірника | Пластик |
| Мульчування | є |
| Об'єм двигуна | 163 см3 |
| Особливості | травозбірник у комплекті |
| Площа обробки | 14 соток |
| Потужність двигуна, к.с. | 3.26 |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Потужність, кВт/к.с. | 3.26, 2.4 |
| Принцип руху | Самохідна, 1 швидкість |
| Регулювання висоти | Центральна, 7 покладень |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Режими роботи | Боковий викид|Викид назад|Мульчування|Збір у травозбірник |
| Рекомендований тип оливи | SAE 10W-40 |
| Ріжуча система | ножі |
| Складана ручка управління | є |
| Тип двигуна | Бензиновий, 4-тактний, 163 см?, 2800 об/хв |
| Шарикопідшипники в колесах | є |
| Ширина косіння, см | 46 |
| Ширина обробки | 46 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 059 ₴




