
Бензинова газонокосарка Al-Ko Premium 470 SP-H (119968)
37 119 ₴
- В наявності
- Код: 119968
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газонокосарка бензинова Al-Ko Premium 470 SP-H — самохідна машина зі заднім приводом. Розрахована для обробки середньої ділянки до 1400 м3. Має надійний та потужний двигун Honda GCV 145 з об’ємом циліндра 145 см3. Апарат із шириною різу 46 см оснащений функцією 4-в-1: скошує та збирає траву в контейнер (об’ємом 70 л), мульчує її, викидає вбік чи назад. Аеродинамічний корпус гарантує ефективне косіння та збір трави у кошик. Висота різу регулюється за допомогою спеціального важеля в діапазоні від 30 до 80 мм (централізовано, 7 ступенів). Важить конструкція 35.2 кг.
Особливості бензинової газонокосарки Al-Ko Premium 470 SP-H:
- Розроблений садовий апарат (2.7 кВт) у Німеччині, виготовлений на заводі в Австрії.
- Одношвидкісна газонокосарка рухається зі швидкістю до 3.5 км/год. Користувачу достатньо направляти її, тримаючись за ергономічну рукоятку.
- Корпус із листової сталі стійкий до механічних пошкоджень.
- Зручний центральний регулятор висоти різу дає змогу виставити потрібні налаштування під конкретне завдання.
- Ходові колеса XXL зі кулькопідшшипниами забезпечують комфортне переміщення пристрою газоном без пошкодження трав’яного покриву.
- Вбудована фронтальна ручка для зручного транспортування.
Переваги газонокосарки Al-Ko Premium 470 SP-H:
- Сталевий корпус, вмонтований двигун від Honda й ефективна система охолодження сприяє тривалій експлуатації травокосарки.
- Оператор може обрати потрібну йому функцію — скошувати і збирати траву в полімерний контейнер, подрібнювати її та розкидувати ділянкою (мульчування), викидати скошене назад чи вбік від машини.
- Широка смуга проходу (46 см) пришвидшує процес косіння великих ділянок. Рекомендована площа обробки до 14 соток.
- Висота зрізу регулюється за допомогою важеля (30-80 мм).
- Завдяки технології MaxAirflow газонокосарка ефективно стриже та збирає скошене у 70 л травозбірник.
- Індикатор рівня заповнення сповістить про потребу очистити місткий кошик.
- Задні колеса збільшені задля покращеної стійкості конструкції та маневреності.
- Бензинова машина здатна працювати на будь-якій віддаленій ділянці, незалежно від наявності чи відсутності електромережі.
- Оснащена газонокосарка ергономічним руків’ям задля комфортного управління. Ця ручка регулюється по висоті, компактно складається для транспортування та зберігання машини.
Комплект постачання товару:
- Газонокосарка бензинова Al-Ko Premium 470 SP-H;
- Травозбірник (на 70 л);
- Запасний ніж;
- Масло 4-тактне Al-Ko.
- Сервісний набір для заміни масла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Об'єм травозбірника | 70 л |
| Тип пересування | Самохідна |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип запуску | Ручний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор наповнення травозбірника | є |
| Бічний викид трави | є |
| Вага (кг) | 40.1 (брутто) | 35.2 (нетто) |
| Тип палива | бензин А-95 |
| Виробник двигуна | Honda |
| Висота зрізу, мм | 30-80 |
| Висота обробки | 30-80 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Двигун | Honda GCV 145 |
| Діаметр задніх коліс | 280 мм |
| Діаметр передніх коліс | 200 мм |
| Діаметр коліс (передніх/задніх), мм | 280, 200 |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | Запасний ніж|Масло 4-тактне Al-Ko|Сервісний набір для заміни масла|Газонокосарка бензинова Al-Ko Premium 470 SP-H|Травозбірник 70 л |
| Конструкція ручки | складна |
| Контейнер для збору, л | 70 |
| Країна виробництва | Австрія |
| Країна походження | Німеччина |
| Кількість регулювань висоти косіння | 7 ступенів |
| Матеріал корпусу | Листова сталь |
| Матеріал травозбірника | Пластик |
| Мульчування | є |
| Об'єм двигуна | 145 см3 |
| Особливості | травозбірник у комплекті |
| Площа обробки | 14 соток |
| Потужність двигуна, к.с. | 3.67 |
| Потужність, Вт | 2700 |
| Потужність, кВт/к.с. | 3.67, 2.7 |
| Принцип руху | Самохідна, 1 передача |
| Регулювання висоти | Центральна, 7 покладень |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Режими роботи | Боковий викид|Викид назад|Мульчування|Збір у травозбірник |
| Рекомендований тип оливи | SAE 10W-40 |
| Ріжуча система | ножі |
| Складана ручка управління | є |
| Тип двигуна | Бензиновий, 145 см?, 2900 об/хв |
| Шарикопідшипники в колесах | є |
| Ширина косіння, см | 46 |
| Ширина обробки | 46 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 119 ₴




