
Мотопомпа для хімічних речовин Vulkan SCCP50 (79162)
12 999 ₴
- В наявності
- Код: 79162
- +380 (67) 919-14-00
Мотопомпа Vulkan SCCP 50 – це пристрій, який чудово підійде для перекачування та відведення хім. речовин, а також малих і середніх обсягів технічної та чистої води. Агрегат обладнаний добротним очисним фільтром, завдяки якому дане очищення проводиться досить швидко і якісно. Модель SCCP 50 обладнана чотиритактним однодициліндровим двигуном потужністю 3600 Вт, який здатний зробити до 2500 об/хв. Завдяки цій функціональній особливості пристрій здатний показати високі показники продуктивності (порядку 30 м3/год) з можливістю подачі води до 25 м. Поряд з високими технічними показниками, мотопомпа відрізняється конструктивними особливостями, спрямованими на зменшення вібрації в процесі роботи мотопомпи Рама конструкції оснащена амортизуючими накладками, що знижують шум.
- Мотопомпа Vulkan SCCP50 призначена для швидкого відкачування малих та середніх обсягів чистої та технічної води, з частинками діаметром не більше 3 мм, а також хімічних речовин< /li>
- Габарити та вага пристрою невеликі, що значно полегшує транспортування
- Міцна рама із сталевих труб захищає помпу від пошкоджень
- Помпа обладнана амортизаторами, що значно знижує вібрацію та шум від роботи апарату
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Характеристики приводу | |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 25 |
| Виробник двигуна | Інший |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 25 м |
| Витрати палива | 2 л/год |
| Габарити | 540х420х405 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Двигун | AP170FB |
| Допустимий діаметр частинок | 3 мм |
| Діаметр патрубка | 50 мм |
| Клас | Професійний |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпусу | синтетичний поліефір |
| Матеріал крильчатки | термопластик |
| Об'єм двигуна | 223 см3 |
| Обороти при холостому ході, об/хв | 3600 |
| Потужність двигуна, к.с. | 7.5 |
| Продуктивність | 500 л/хв |
| Рекомендований тип оливи | SAE 10W-40 |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип рідини, що перекачується | для агресивних рідин |
| Час безперервної роботи | 2.5 години |
- Ціна: 12 999 ₴
