
Мотопомпа для хімічних речовин Vulkan SCCP80 (81811)
15 799 ₴
- В наявності
- Код: 81811
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мотопомпа для хімічних речовин Vulkan SCCP80
- Обладнана одноциліндровим чотиритактним двигуном
- Амортизатори на захисній рамі знижують вплив вібрації та шуму на оператора
- Потужна повітряна система охолодження
- Надійний ручний стартер
- Система газорозподілу OHV запобігає перегріву механізму
- Має компактні розміри та невелику вагу, що робить транспортування та використання комфортнішим
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Характеристики приводу | |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 25 |
| Виробник двигуна | Інший |
| Висота всмоктування | 7 м |
| Висота напору | 20 м |
| Витрати палива | 1,5 л/год |
| Габарити | 600х420х450 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Допустимий діаметр частинок | 3 мм |
| Діаметр патрубка | 80 мм |
| Клас | Професійний |
| Країна походження | Україна |
| Об'єм двигуна | 223 см3 |
| Обороти при холостому ході, об/хв | 3600 |
| Потужність двигуна, к.с. | 3.6 |
| Продуктивність | 55 м3/рік |
| Рекомендований тип оливи | SAE 10W-30 |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип рідини, що перекачується | для чистої води |
| Час безперервної роботи | 2.5 години |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 799 ₴
