
Бензинова мотокоса GTM CN520F 1.5 кВт з ножем та косильною головкою Tap'n'Go (83105)
5 970 ₴
- В наявності
- Код: 83105
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM CN520F - бензинова мотокоса (тример) побутового класу, призначена для косіння трави, заростей і кущів діаметром до 20 мм на дачі, садовій ділянці або сільській місцевості. Коса оснащена 2-тактним бензиновим двигуном потужністю 1.5 кВт (2 к. с.) з підвищеним крутним моментом. Як паливо використовується суміш бензину з мастилом у пропорції 40:1 (25 мл мастила на 1 л бензину).
Переваги мотокоси GTM CN520F:
- Двигун із підвищеним крутним моментом і великим ресурсом
- 1.5 кВт / 2 к.с - потужність двигуна
- 52 куб.см - об'єм двигуна
- Система легкого запуску
- Зменшена витрата палива при роботі
- Універсальність - можна використовувати косильну головку або ніж
- 460 мм - ширина косіння за допомогою волосіні
- Напівавтоматична косильна головка Tap'n'Go (різьба М10х1,25 мм)
- 255 мм - максимально допустимий діаметр косильного ножа або полотна (посадковий діаметр 25.4 мм)
- Міцна штанга діаметром 26 мм із жорстким валом усередині
- Ранцевий наплічний ремінь для зменшення навантаження під час роботи
- Зручне U-подібне руків'я з механізмом швидкої зміни положення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 1.25 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7,7 |
| Габарити | 1400x350x350 мм |
| Клас | Побутовий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Матеріал штанги | алюміній |
| Об'єм двигуна | 52 см3 |
| Потужність двигуна, к.с. | 2 |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Ремінь | ранцевий |
| Рівень звукової потужності, дБ | 97 |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Товщина волосіні | 2.7 мм |
| Форма рукояті | U-подібна |
| Ширина косіння волосінню | 46 см |
| Ширина косіння ножем | 25,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 970 ₴


