-17%

Плиткоріз електричний GTM TSW200G-620 з водяним охолодженням (TSW200G-620GTM) (39655)
12 567 ₴
10 399 ₴
- В наявності
- Код: 39655
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM TSW200G-620 - професійний електричний верстат для різання плитки, черепиці, каменю або будівельних блоків довжиною до 620 мм. Підходить для роботи з керамікою, мармуром, гранітом, базальтом, штучним каменем, бетоном і газобетоном. Завдяки водяному охолодженню ріжучої кромки диска, забезпечується якісний і рівний різ, що особливо важливо під час обробки керамічної та керамогранітної плитки. Переваги плиткорізу GTM TSW200G-620 Обладнання професійного класу Асинхронний двигун потужністю 800 Вт із захистом від перегріву Під час роботи використовуються алмазні диски розміром 200х25,4 мм Широкий спектр робочих матеріалів залежно від типу встановленого диска Водяне охолодження ріжучої кромки диска Максимальна довжина різу плитки 620 мм Регулювання кута нахилу диска до 45° дає змогу різати плитку для стиків Максимальна товщина різу плитки 32 мм (під кутом 90°) Кутовий упор дає змогу робити косі пропили по діагоналі Можливість встановлення додаткових робочих панелей для різу великогабаритної плитки Складні ніжки з вбудованими колесами для швидкого транспортування Комплектація: Плиткоріз -1 шт Направляюча рейка-1шт Механічна направляюча ручка-1шт Захисний кожух алмазного диска-1шт Паралельна напрямляюча-1шт Опорні ніжки-2шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Загальні параметри | |
| Вага | 29 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити робочої поверхні | 680x400 мм |
| Глибина різу | 32 мм |
| Живлення | Від мережі 230 В |
| Комплектація | Картонна упаковка, комплект аксесуарів |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість обертів | 2950 об/хв |
| Макс. діаметр диска | 200 мм |
| Макс. кут нахилу | 45 |
| Охолодження | Є |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Потужність двигуна | 0.8 кВт |
| Потужність двигуна (к.с) | 1 к.с |
| Робоча довжина | 620 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Плиткоріз |
| Тип двигуна | асинхронний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 399 ₴



