
Домкрат гідравлічний 32т GTM TH93204 пляшковий одноштоковий (32915)
5 559 ₴
- В наявності
- Код: 32915
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM TH93204 - універсальний переносний механізм (домкрат) для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 32 т. Такий тип домкратів відрізняється простотою, великою надійністю та малими розмірами, що дозволяє використовувати його як на підприємствах, так і в побуті. Переваги домкрата GTM TH93204: Висока якість виготовлення Високий ККД до 80% дозволяє при невеликому зусиллі забезпечити швидке підняття вантажу Надійний гідравлічний механізм Максимальна робоча вага 32 т Галузь застосування: Автосервіс Промисловість Побутове використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Висота підйому | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17.8 кг |
| Висота підхвату | 260 мм |
| Габарити | 200x200x290 мм |
| Комплектація | важіль підйому, домкрат |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 32 т |
| Механізм підйому | Гідравлічний |
| Робочий хід | 160 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Вертикальний (пляшковий) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 559 ₴



