
Домкрат гідравлічний пляшковий 4т GTM TF0402 двоштоковий (32919)
2 685 ₴
- В наявності
- Код: 32919
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM TF0402 - універсальний переносний механізм (домкрат) для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 2 т. Такий тип домкратів відрізняється простотою, великою надійністю та малими розмірами, що дозволяє використовувати його як на підприємствах, так і в побуті. Переваги домкрата GTM TF0402: Висока якість виготовлення Високий ККД до 80% дозволяє при невеликому зусиллі забезпечити швидке підняття вантажу Двоштокова конструкція забезпечує нижчу висоту підхоплення та одночасно більшу висоту підйому Міцний гідравлічний механізм Широка основа для більшої стійкості та надійності Максимальна робоча вага 4 т Галузь застосування: Автосервіс Промисловість Побутове використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Висота підйому | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.4 кг |
| Висота підхвату | 160 мм |
| Габарити | 330x328x200 мм |
| Додаткові функції | Різьбовий шток 60 мм |
| Комплектація | важіль підйому, домкрат |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 4 т |
| Механізм підйому | Гідравлічний |
| Робочий хід | 170 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Вертикальний (пляшковий) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 685 ₴



