
Домкрат гвинтовий ромбоподібний 1.5т GTM T10152-GS+S05+H07 (32923)
1 020 ₴
- В наявності
- Код: 32923
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM T10152-GS+S05+H07 - гвинтовий механічний домкрат для підняття і фіксації на висоті різного вантажу вагою до 1.5 т. Такий тип домкратів вирізняється максимальною простотою і здебільшого застосовується під час обслуговування автомобілів. У комплекті з домкратом йде упор для фіксації автомобілів S05 і рукоятка H07. Переваги домкрата GTM T10152-GS+S05+H07: Висока якість виготовлення Міцний гвинтовий механізм Металевий упор для фіксації автомобілів Максимальна робоча вага 1.5 т Галузь застосування: Автосервіс Побутове використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Висота підйому | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.3 кг |
| Висота підхвату | 95 мм |
| Габарити | 660x470x230 мм |
| Комплектація | домкрат, ручка, упор |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 1.5 т |
| Механізм підйому | механічний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Гвинтовий (ромбоподібний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴



