
Домкрат підкатний низькопрофільний 3т GTM TZ830009 гідравлічний (32953)
11 730 ₴
- В наявності
- Код: 32953
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM TZ830009 - професійний підкатний домкрат для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 3 т. Такий тип домкратів відрізняється меншою висотою, що дозволяє забезпечити мінімальну висоту підхоплення вантажу. Переваги домкрата GTM TZ830009: Висока якість виготовлення Надійний гідравлічний механізм Мінімальна висота підхоплення всього 85 мм Максимальна робоча вага 3 т Колеса для переміщення та точнішої установки домкрата Галузь застосування: Автосервіс Промисловість Побутове використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Висота підйому | 610 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 45.0 кг |
| Висота підхвату | 85 мм |
| Габарити | 855x378x170 мм |
| Комплектація | важіль підйому, домкрат |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 3 т |
| Механізм підйому | Гідравлічний |
| Робочий хід | 525 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Підкатний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 730 ₴



