
Круг алмазний вiдрiзний DISTAR 1A1R 100 Scalpel (11120158027)
1 598 ₴
- В наявності
- Код: 11120158027
- +380 (67) 919-14-00
Все більшої популярності в інтерєрах набувають керамічні меблі, приховані елементи інсталяції: мінімалістичні кнопки, кришки, люки. Для таких тонких робіт потрібен відповідний інструмент.
Диск Scalpel розроблений саме для таких завдань. Товщина алмазоносного шару диска становить всього 0,9 мм, і це найтонший диск для сухого різання на ринку. Завдяки такій товщині та мінімальному зовнішньому діаметру 101,6 мм стало можливим виконувати найтонші, точні роботи. Диск легко врізається в керамограніт, практично не створюючи сколів та виконуючи пропил мінімальної ширини. Ним легко маневрувати під час різання, робота стає точною та контрольованою.
Scalpel – це новий рівень точності в обробці керамічних матеріалів.
Диск призначений для різання кераміки та керамограніту на кутових шліфувальних машинах 115, 125 мм у сухому режимі та з водою. Має посадочне місце 22,2 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Товщина | 0.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 100 мм мм |
| Оброблюваний матеріал | керамограніт |
| Посадковий діаметр, мм | 22.23 |
- Ціна: 1 598 ₴


