
Газонокосарка бензинова AL-KO Comfort 46.0 SP-A (119936)
26 999 ₴
- В наявності
- Код: 119936
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Завдяки ширині косіння 46 см апарат може застосовуватися в садах середнього розміру (до 1100 м2)
- Двигун AL-KO Pro має велику потужність за меншого споживання палива
- Функція 3INONE: косіння, збирання та мульчування трави
- Регулювання висоти стриження здійснюється централізовано
- 7 положень дають змогу вибрати висоту різу в межах 30-80 мм
- Травозбірник має індикатор заповнення
- Корпус із листової сталі виготовлений за технологією MaxAirflow, що сприяє максимальному заповненню контейнера
- Великі колеса розміру XXL і привод передбачені для простоти переміщення пристрою
- Ергономічна форма ручки підвищує комфорт оператора під час роботи
- Зручне перенесення гарантоване завдяки передній ручці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Об'єм травозбірника | 70 л |
| Тип пересування | Самохідна |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Тип запуску | Ручний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічний викид трави | немає |
| Вага (кг) | 38.3 (брутто)| 33.4 (нетто) |
| Тип палива | бензин А-92 |
| Виробник двигуна | AL-KO |
| Висота зрізу, мм | 30-80 |
| Висота обробки | 30-80 мм |
| Викид трави | В травозбірник. мульчування. тому |
| Висота скошування | 30 - 80 см |
| Гарантія | 24 місяця |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Двигун | Al-Ko Pro 125 QSS |
| Діаметр задніх коліс | 280 мм |
| Діаметр передніх коліс | 200 мм |
| Діаметр коліс (передніх/задніх), мм | 280, 200 |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | Картонна коробка|Травозбірник (60 л)|Газонокосарка Al-Ko Comfort 46.0 SP-A |
| Конструкція ручки | складна |
| Контейнер для збору, л | 60 |
| Країна виробництва | Австрія |
| Країна походження | Німеччина |
| Кількість регулювань висоти косіння | 7 ступенів |
| Кількість режимів | 7 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал травозбірника | Пластик |
| Мульчування | є |
| Напруга | однофазний (220 В) |
| Об'єм двигуна | 123 см3 |
| Об'єм масла в картері | 0.6 л |
| Обороти при холостому ході, об/хв | 2850 |
| Особливості | травозбірник у комплекті |
| Площа обробки | 11 соток |
| Потужність двигуна, к.с. | 2.7 |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Потужність, кВт/к.с. | 2.58, 1.9 |
| Принцип руху | Самохідна, 1 швидкість |
| Регулювання висоти | Центральна, 7 покладень |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Режими роботи | Викид назад|Мульчування|Збір у травозбірник |
| Рекомендований тип оливи | SAE 10W-30 |
| Ріжуча система | ножі |
| Самохідна | Так |
| Складана ручка управління | є |
| Тип двигуна | Бензиновий, 4-тактний, 123 см?, 2850 об/хв |
| Травосбірник | є |
| Шарикопідшипники в колесах | є |
| Ширина косіння, см | 46 |
| Ширина обробки | 46 см |
| Ширина скошування | 46 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 999 ₴




