-10%

Бензинова газонокосарка AL-KO Comfort 51.0 SP-A (119944)
28 999 ₴
25 999 ₴
- В наявності
- Код: 119944
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Завдяки ширині косіння 51 см апарат може застосовуватися в садах із площею до 1800 м2
- Двигун AL-KO Pro розвиває чудовий ККД
- Функція 4INONE: мульчування, збирання, викид трави назад або в бік
- Регулювання висоти стриження здійснюється централізовано
- 7 положень дають змогу вибрати висоту різу в межах 30-80 мм
- Травозбірник має індикатор заповнення
- Корпус із листової сталі виготовлений за технологією MaxAirflow, що сприяє максимальному заповненню контейнера
- Великі колеса розміру XXL і привод передбачені для простоти переміщення пристрою
- Ергономічна форма ручки підвищує комфорт оператора під час роботи
- Зручне перенесення гарантоване завдяки передній ручці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Тип пересування | Самохідна |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Тип запуску | Ручний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор наповнення травозбірника | є |
| Інтерфейс користувача | Немає |
| Бічний викид трави | є |
| Вага (кг) | 40.5 (брутто) | 35.3 (нетто) |
| Варіаторная коробка передач | немає |
| Тип палива | бензин А-92 |
| Виробник двигуна | AL-KO |
| Висота зрізу, мм | 30-80 |
| Висота обробки | 30-80 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Двигун | Al-Ko Pro 145 QSS |
| Діаметр задніх коліс | 280 мм |
| Діаметр передніх коліс | 200 мм |
| Діаметр коліс (передніх/задніх), мм | 280, 200 |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | Картонна коробка | Самозахист (60 л) | Масазоносарка бензинова Al-Ko Comfort 51.0 SP-A |
| Конструкція ручки | складна |
| Контейнер для збору, л | 60 |
| Країна виробництва | Австрія |
| Країна походження | Німеччина |
| Кількість регулювань висоти косіння | 7 ступенів |
| Матеріал корпусу | Листова сталь |
| Матеріал травозбірника | Пластик |
| Мульчування | є |
| Об'єм двигуна | 139 см3 |
| Особливості | травозбірник у комплекті |
| Площа обробки | 18 соток |
| Потужність двигуна, к.с. | 2.85 |
| Потужність, Вт | 2100 |
| Потужність, кВт/к.с. | 2.86, 2.1 |
| Привід на колеса | Задній |
| Принцип руху | Самохідна, 1 швидкість |
| Регулювання висоти | Центральна, 7 покладень |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Режими роботи | Боковий викид|Викид назад|Мульчування|Збір у травозбірник |
| Рекомендований тип оливи | SAE 10W-30 |
| Ріжуча система | ножі |
| Складана ручка управління | є |
| Тип двигуна | Бензиновий, 4-тактний, 139 см?, 2850 об/хв |
| Функція мийки деки | немає |
| Шарикопідшипники в колесах | є |
| Ширина косіння, см | 51 |
| Ширина обробки | 51 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 999 ₴



