
Бензинова газонокосарка AL-KO 46.0 SP-В (119937)
32 499 ₴
28 599 ₴
- В наявності
- Код: 119937
- +380 (67) 919-14-00
Шикарна та комфортабельна, така бензинова газонокосарка Comfort 46.0 SP-B от AL-KO. Розроблена в Німеччині та виготовлена в Австрії, ця газонокосарка справедливо блищить своєю бездоганною якістю. Сучасний дизайн зробить її найкрасивішою річчю в будь-якому саду. Завдяки любовно відібраним компонентам і матеріалам, неабияк виріс і без того тривалий термін експлуатації цієї косарки. З газонокосарками серії "Comfort" стриження газону стане справжнім задоволенням.
Із шириною різу 46 см бензинова газонокосарка Comfort 46.0 SP-B гарантує швидке просування вперед, навіть у садах середнього розміру (щільністю до 1100 кв.м). Регулювання висоти різання виконується централізовано, у 7 щаблів, від 30 мм до 80 мм. Газонокосарка приводиться в дію потужним двигуном (2,0 кВт) від виробника Briggs&Sttratton 500 Е. Завдяки колісному приводу з одним передаванням і колесам XXL з легким ходом, просуванні вперед цієї косарки по саду вдається без проблем і зусиль.
Функція 4INONE гарантує стриження газону, вловлювання й мульчування скошеної трави, і викидання мульчованої скошеної трави з бокового каналу назад на газон як добриво. Ергономічна форма напрямної трави гарантує комфорт під час роботи. Зрізана трава з газону потрапляє в кошик травозбірника місткістю 60 літрів з індикатором рівня заповнення завдяки надзвичайно високому корпусу зі сталевого листа з технологією "MaxAirflow" (максимальний повітряний потік), що дає травозбірнику наповнюватися до самого верху, і вам буде потрібно рідше спустошувати його.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Тип пересування | Самохідна |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип запуску | Ручний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічний викид трави | є |
| Вага (кг) | 37.7 (нетто) | 32.8 (брутто) |
| Тип палива | бензин А-95 |
| Виробник двигуна | Briggs&Stratton |
| Висота зрізу, мм | 30-80 |
| Висота обробки | 30-80 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Двигун | B&S Series 500 E |
| Діаметр задніх коліс | 280 мм |
| Діаметр передніх коліс | 200 мм |
| Діаметр коліс (передніх/задніх), мм | 280, 200 |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | Картонна коробка | Ніжі"Травостірник (60 л) | Масазоносарка бензинова Al-Ko Comfort 46.0 SP-B |
| Конструкція ручки | складна |
| Контейнер для збору, л | 60 |
| Країна виробництва | Австрія |
| Країна походження | Німеччина |
| Кількість регулювань висоти косіння | 7 ступенів |
| Матеріал корпусу | Листова сталь |
| Матеріал травозбірника | Пластик |
| Мульчування | є |
| Об'єм двигуна | 140 см3 |
| Об'єм масла в картері | 0.6 л |
| Особливості | травозбірник у комплекті |
| Площа обробки | 11 соток |
| Потужність двигуна, к.с. | 2.7 |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Потужність, кВт/к.с. | 2.71, 2 |
| Принцип руху | Самохідна, 1 швидкість |
| Регулювання висоти | Центральна, 7 покладень |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Режими роботи | Боковий викид|Викид назад|Мульчування|Збір у травозбірник |
| Рекомендований тип оливи | SAE 10W-40 |
| Ріжуча система | ножі |
| Складана ручка управління | є |
| Тип двигуна | Бензиновий, 4-тактний, 140 см?, 2900 об/хв |
| Шарикопідшипники в колесах | є |
| Ширина косіння, см | 46 |
| Ширина обробки | 46 см |
- Ціна: 28 599 ₴

