
Акумуляторний кущоріз Milwaukee M18 CHT-0 (4933459346)
15 154 ₴
- В наявності
- Код: 4933459346
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Компанія Milwaukee® розробила безщітковий двигун POWERSTATE™. Удесятеро вищий ресурс двигуна, удвічі більший за потужність і удвічі довше час роботи
- Інтелектуальна система REDLINK PLUS™ забезпечує захист від перевантажень інструмента та батареї та збільшує продуктивність
- Зрізає гілки до Ø 20 мм. Підтримує постійну потужність під навантаженням
- 60 см довжина полотна дає змогу зрізати більше гілок за один підхід
- Стриже до 30% швидше, ніж бездротові конкуренти
- До 2 годин роботи на одній батареї в парі з M18TM REDLITHIUM-IONTM 9.0 А·год акумулятором
- Ергономіка та керування. Повністю металевий редуктор. Захист на кінчику полотна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина ножа | 610 мм |
| Діаметр гілки | 20 мм |
| Клас | Професійний |
| Країна торгової марки | США |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 154 ₴

