
Газонокосарка бензинова AL-KO Classic 4.62 P-A (123002)
18 989 ₴
- В наявності
- Код: 123002
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
AL-KO Pro 125 (123 см³), 1,9 кВт/2,7 к.с., ширина захвату 46 см, регулювання висоти зрізу централізоване, 7-ступінчасте, 30-75 мм, травозбірник полімерний з індикатором заповнення, 65 л, площа 1 100 м², колеса на кулькопідшипниках, вага 32 кг.
- Бензиновий двигун AL-KO Pro 125 (123 см³), 1,9 кВт/2,7 к.с.
- Ширина захоплення 46 см
- Регулювання висоти зрізу централізоване, 7-ступінчасте, 30-75 мм
- Травозбірник полімерний з індикатором заповнення, 65 л
- Площа 1 100 м²
- Колеса на кулькопідшипниках
- Вага 32 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип запуску | Ручний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 32 |
| Тип палива | бензин |
| Висота зрізу, мм | 30-75 |
| Висота обробки | 30-75 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Діаметр задніх коліс | 205 мм |
| Діаметр передніх коліс | 180 мм |
| Діаметр коліс (передніх/задніх), мм | 205, 180 |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | Картонна коробка "Травостірник (65 л)" Масазоносарка бензинова Al-Ko Classic 4.62 P-A Edition |
| Країна виробництва | Австрія |
| Матеріал травозбірника | Пластик |
| Мульчування | немає |
| Площа обробки | 14 соток |
| Потужність двигуна, к.с. | 2.58 |
| Потужність, Вт | 1900 |
| Потужність, кВт/к.с. | 2.7, 1.9 |
| Принцип руху | Несамохідний |
| Регулювання висоти | Індивідуальне, 7 положень |
| Режими роботи | Викид назад|Мульчування (як опція)|Збір у травозбірник |
| Ріжуча система | ножі |
| Тип двигуна | Бензиновий, 4-тактний, 123 см?, 2800 об/хв |
| Ширина косіння, см | 46 |
| Ширина обробки | 46 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 989 ₴


