
Електрична газонокосарка AL-KO 46.4 E (113103)
18 799 ₴
- В наявності
- Код: 113103
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газонокосарка AL-KO Comfort 46.4 E 1600 Вт 46 см — зручна електрична газонокосарка 3-в-1: косіння, збирання та мульчування. У газонокосарці передбачений великий пластиковий травозбірник 65 л з індикатором заповнення. Також газонокосарка має централізовану 7-ступеневу висоту зрізу від 25 до 70 мм. Для зручності використання передбачено Ергономічну м'яку ручку. Практична фронтальна ручка для зручності транспортування. Великі задні колеса легкого ходу на кулькопідшипниках.
Особливості моделі
- Тривала робота, низький рівень шуму й екологічність забезпечуються потужним і витривалим електродвигуном
- Незалежне регулювання висоти зрізу має 7 ступенів на кожному колесі та є чудовим рішенням для ділянок із нерівною поверхнею
- За один прохід обробляється смуга 46 см
- Широкопрофільні колеса маневрують ділянкою з мінімальною шкідливою для ґрунту
- Несамохідна модель керується зручною, регульованою за висотою ручкою
- Корпус инструмента прочен и долговечен
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Об'єм травозбірника | 65 л |
| Тип пересування | Несамохідна |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип запуску | Електростартер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор наповнення травозбірника | є |
| Бічний викид трави | немає |
| Вага (кг) | 32 (брутто) | 29.5 (нетто) |
| Виробник двигуна | Інший |
| Висота зрізу, мм | 25-70 |
| Висота обробки | 25-70 мм |
| Висота скошування | 25 - 75 см |
| Гарантія | 36 місяців |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Діаметр задніх коліс | 280 мм |
| Діаметр передніх коліс | 200 мм |
| Діаметр коліс (передніх/задніх), мм | 280, 200 |
| Клас | Побутовий |
| Комплектація | Газонокосарка Al-Ko Comfort 46.4 E, ножі в зборі, заглушка для мульчування, травозбірник (65 л), картонна коробка |
| Контейнер для збору, л | 65 |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна походження | Німеччина |
| Кількість регулювань висоти косіння | 7 ступенів |
| Матеріал корпусу | Листова сталь |
| Матеріал травозбірника | Пластик |
| Мульчування | є |
| Особливості | травозбірник у комплекті |
| Площа обробки | 9 соток |
| Потужність двигуна, к.с. | 2.18 |
| Потужність, Вт | 1600 |
| Потужність, кВт/к.с. | 2.18, 1.6 |
| Принцип руху | Несамохідна |
| Регулювання висоти | Центральна, 7 покладень |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Режими роботи | Мульчування|У травозбірник|Викид назад |
| Складана ручка управління | є |
| Тип двигуна | Електричний |
| Функція мийки деки | немає |
| Ширина косіння, см | 46 |
| Ширина обробки | 46 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 799 ₴



