-16%

Електрична газонокосарка AL-KO 3.22 SE (112805)
5 499 ₴
4 599 ₴
- В наявності
- Код: 112805
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Регулярне стриження трави сприяє доглянутому вигляду та якісному росту газону. З високопродуктивною косаркою AL-KO стежити за станом газонної рослинності набагато простіше, адже ця машина практично робить усю роботу за вас! Розрахований на тривалу експлуатацію движок забезпечує потужну продуктивність, а просте регулювання висоти скошування надає різні варіанти дизайну вашої галявини.
Особливості
- Витривалий 1000-ватний електромотор забезпечує тривалий термін експлуатації
- Апарат із живленням від електромережі забезпечує екологічно безпечну роботу
- Осьове настроювання висоти скошування здійснюється в 3 ступенях: 20-40-60 мм
- Ширина захоплення 32 см підходить для оброблення невеликих і середніх ділянок
- Великий травозбірник дає змогу працювати тривалий час без перерв
- Знижений рівень шуму підвищує комфорт в експлуатації
- Високоміцний корпус із пластику витримує механічні пошкодження та інші чинники зовнішнього середовища
- Регульована за висотою ручка передбачена для комфортного керування
- Контейнер для трави можна зняти в разі потреби для миття
- Спеціальний індикатор загоряється у разі заповнення травозбірника
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Тип пересування | Несамохідна |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип запуску | Електростартер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічний викид трави | немає |
| Вага (кг) | 11.5 (брутто)| 9.5 (нетто) |
| Висота зрізу, мм | 20-60 |
| Висота скошування | 20 - 60 см |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр задніх коліс | 140 мм |
| Діаметр передніх коліс | 140 мм |
| Діаметр коліс (передніх/задніх), мм | 140, 140 |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | Електрогазонокосарка Al-Ko Classic 3.22 SE, ножі в зборі, травозбірник (на 30 л), картонна коробка |
| Контейнер для збору, л | 30 |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мульчування | немає |
| Особливості | травозбірник у комплекті |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Потужність, кВт/к.с. | 1.36, 1 |
| Принцип руху | Несамохідна |
| Регулювання висоти | Регулювання на осі, 3 положення |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Режими роботи | У травозбірник|Викид назад |
| Ріжуча система | ножі |
| Тип двигуна | Електричний |
| Ширина косіння, см | 32 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 599 ₴



