-14%

Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Bosch Professional GSB 185-LI із 2 акб GBA 18V 2.0Ah, з/п GAL 18V-20 у
9 084 ₴
7 836 ₴
- В наявності
- Код: 06019K3100
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Bosch GSB 185-LI - ударний дриль-шурупокрут професійного класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 18 В. У шурупокруті встановлений металевий швидкозатискний 13 мм патрон для роботи з бітами та свердлами. Редуктор у цій моделі двоступінчастий, що дозволяє регулювати максимальну швидкість залежно від завдання. У даній моделі є 20 режимів для закручування кріплень, з максимальним крутним моментом 50 Н*м, а також є режим свердління та режим ударного свердління.
Основні переваги Bosch GSB 185-LI:
- Інструмент професійного класу
- Металевий швидкозатискний 13 мм патрон
- 50 Н*м - максимальний крутний момент
- 2 швидкості - для роботи битою та свердлом
- 500/1900 об/хв - максимальні оберти
- 20 режимів налаштування крутного моменту
- 10 мм - максимальний діаметр шурупів для закручування (без засвердлювання)
- Режим свердління + режим ударного свердління
- 35 мм - максимальний діаметр свердління у дереві
- 10 мм - максимальний діаметр свердління в металі
- 10 мм - максимальний діаметр свердління в камені
- Реверс
- LED-підсвічування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора (-ів), Аг | 2,0 |
| Вага (кг) | 1,3 |
| Габарити | 177х54х202 мм |
| Діапазон затиску патрона | 1,5 - 13 мм |
| Країна походження | Китай |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Крутний момент (жорсткий), Нм | 50 |
| Крутний момент (м'який), Нм | 21 |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр свердління в бетоні, мм | 10 |
| Макс. діаметр свердління в дереві, мм | 35 |
| Макс. діаметр свердління у сталі, мм | 10 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Обороти максимальні, об/хв | 1900 |
| Обороти мінімальні, об/хв | 500 |
| Особливості | наявність реверсу |
| Підсвічування робочої зони | є |
| Регулювання крутного моменту | 20+1 |
| Регулювання оборотів | немає |
| Режими роботи | свердління з ударом (буріння) |
| Упаковка | пластиковий кейс |
| Функція реверсу | є |
| Частота ударів, уд/хв | 27000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 836 ₴
