
Подрібнювач Al-Ko MH 2810 Easy Crush (113872)
14 599 ₴
- В наличии
- Код: 113872
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Подрібнювач Al-Ko MH 2810 Easy Crush — електричне обладнання для подрібнення гілок та інших деревних відходів товщиною до 40 мм. Потужний садовий інструмент (2.8 кВт) оснащений ножовою технологією. Для збору відходів є місткий контейнер на 48 л з АБС-пластику. Широка рама та зручні великі колеса гарантують надійне положення 25 кг конструкції, зручність її експлуатації.
Особливості подрібнювача Al-Ko MH 2810 Easy Crush:
- 2800-ватний електромотор подрібнювача живиться від звичайної електричної розетки з напругою 220 В. Апарат має захист від перевантажень та мимовільного ввімкнення, запобіжник на 16А.
- Потужний двигун зі великою завантажувальною вирвою та запатентований роликовий механізм втягування забезпечують високу пропускну здатність.
- Штовхач сприяє ефективному проштовхуванню садового матеріалу.
- Переробка органічних відходів (гілок діаметром до 40 мм, листя тощо) відбувається за допомогою ножової системи. Зроблена вона зі сталі високої якості. Покращені загартовані ножі із тривалим терміном служби.
- Прозорий резервуар із оглядовим вікном для зручної перевірки рівня заповненості.
- Оптимальний захист оператора завдяки запобіжному замку резервуара.
- Конструкцію на збільшених колесах комфортно переміщати ділянкою.
Переваги подрібнювача Al-Ko MH 2810 Easy Crush:
- Подрібнювач ідеально підходить для 40 мм гілок і листяних відходів. Перероблене потрапляє у 48 л контейнер із полімеру.
- Потужний апарат (2800 Вт) витривалий до систематичних навантажень. Він гарантує високу пропускну здатність.
- Двигун захищений від перегріву, панель усправління — від надмірної вологи.
- Мережевий інструмент малошумний, не виділяє токсичних та неприємних запахів. Al-Ko MH 2810 можна користуватись як на відкритих, так і закритих майданчиках.
- Великі колеса та широка рама забезпечують стійкість конструкції під час експлуатації та переміщення.
Комплект постачання товару:
- Подрібнювач Al-Ko MH 2810 Easy Crush;
- Штовхач.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Производительность | 125 кг/час |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 25 |
| Вимикач нульового струму | Є |
| Гарантія | 24 місяця |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Класс | Профессиональный |
| Комплектация | Картонна коробка|Штовхач|Подрібнювач Al-Ko MH 2800 Easy Crush |
| Контейнер для збору | є |
| Контейнер для збору, л | 48 |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Макс. діаметр гілки | 40 мм |
| Максимальна товщина гілки, мм | 40 |
| Напряжение | Від мережі 220 В |
| Обсяг контейнера | 50 л |
| Мощность, Вт | 2800 |
| Потужність, кВт/к.с. | 3.81, 2.8 |
| Ріжуча система | Ножова |
| Тип двигателя | Электрический |
| Функція реверсу | є |
Информация для заказа
- Цена: 14 599 ₴







