
Подрібнювач Al-Ko LH 2810 Comfort (113873)
15 999 ₴
- В наличии
- Код: 113873
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Садовий електричний подрібнювач Al-Ko LH 2810 Comfort працює з гілками й іншими деревними відходами товщиною до 40 мм. Апарат потужний (2800 Вт) та тихий у роботі. Є роликова система для швидкої подачі й обробки матеріалу. Для збору відходів подрібнювач укомплектований містким контейнером на 48 л із АБС-пластику. Широка рама та великі колеса гарантують надійне положення апарата, зручність під час експлуатації. Важить конструкція 29 кг.
Особливості подрібнювача Al-Ko LH 2810 Comfort:- Подрібнювач із 2800-ватним мотором працює від побутової електромережі з напругою 220 В.
- Він захищений від перевантажень і мимовільного включення, має запобіжник на 16А.
- Автоматичний доводчик, який обертається вперед і назад, а також запобіжний замок контейнера уберігають садовода від травмувань.
- Штовхач допомагає проштовхувати гілки та листя у завантажувальний резервуар.
- Якісно перероблює деревні відходи фрезерна система зі сталі. Покращені загартовані ножі сприяють тривалому терміну служби.
- Техніка стискання продумана для ефективної переробки твердої та старої деревини, тонких гілочок.
- Подрібнене збирається у містку 48-літрову корзину з міцного полімеру.
- Садове обладнання безпечне для людини та навколишнього середовища, адже механізм малошумний, не виділяє шкідливих і токсичних речовин.
- Широка рама та великі транспортувальні колеса гарантують стійкість конструкції та зручність переміщення робочою ділянкою.
- Модель із потужним двигуном (2.8 кВт), роликовим різальним механізмом та рівномірною подачею має високу пропускну здатність.
- Фрезерна система дробить тверді гілки діаметром до 40 мм.
- Обладнання витримує систематичні навантаження. За умови перегріву двигуна спрацює автоматичний захист.
- Покращує та прискорює процес переробки деревини наявність штовхача, автоматичної подачі матеріалу та функції стиснення.
- Відходи потрапляють у пластиковий контейнер об’ємом 48 л.
- Перевірити рівень заповнення кошика легко та зручно через оглядове вікно.
- Відсутність токсичних речовин та низька шумність дають можливість працювати з Al-Ko LH 2810 Comfort у людному місці.
- 29-кілограмову конструкцію на великих колесах зручно переміщувати ділянкою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Материал корпуса | Пластик |
| Продуктивность | 80 кг/час |
| Уровень шума | 90 дБ |
| Режущий механизм | Фрезерный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 29 |
| Гарантія | 24 місяця |
| Класс | Профессиональный |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Макс. діаметр гілки | 40 мм |
| Напряжение | Від мережі 220 В |
| Обсяг контейнера | 50 л |
| Мощность, Вт | 2800 |
| Ріжуча система | Фрезерна |
| Тип двигателя | Электрический |
| Функція реверсу | немає |
Информация для заказа
- Цена: 15 999 ₴






