-13%

Фарбопульт електричний GTM SG400N (3049)
1 953 ₴
1 699 ₴
- В наличии
- Код: 3049
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GTM SG400N – легкий та компактний фарбопульт, який призначається для постійного побутового використання. Живиться від стандартної побутової мережі з напругою 220 В. Максимальна витрата фарби під час роботи 700 мл/хв. Залежно від завдання та типу фарби, користувач може відрегулювати розпилення. Рукоятка гумова і забезпечує надійне захоплення інструменту.
Основні переваги GTM SG400N:
- 400 Вт – максимальна потужність
- 0.8 л – об'єм резервуару для фарби
- 700 мл/хв - максимальна витрата фарби
- 70 DIN-s - максимальна в'язкість фарби
- 2.5 мм – діаметр сопла
- Регулювання області фарбування
- Довжина кабелю живлення 195 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1,25 |
| Виносний компресор | Немає |
| Витрата фарби | 0.7 л/хв |
| Габарити | 270x110x240 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина кабелю, м | 1,95 |
| Довжина шлангу | немає |
| Діаметр сопла/форсунки | 2.5 мм |
| Класс | Побутовий |
| Країна походження | Китай |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. в'язкість фарби | 70 DIN |
| Матеріал баку | пластик |
| Напряжение | однофазний (220 В) |
| Объем бака | 0.8 л |
| Особенности | прогумована рукоятка |
| Мощность, Вт | 400 |
| Расположение бака | нижнє |
| Система розпилення | HVLP |
| Тип розпилення | повітряне/пневматичне |
Информация для заказа
- Цена: 1 699 ₴
