
Кущоріз акумуляторний Bosch UniversalHedgecut 18V-50 (АКБ і ЗП) (0600849K01)
9 228 ₴
- В наличии
- Код: 0600849K01
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Конструктивні особливості:
- Bosch UniversalHedgecut 18V-50 - компактний інструмент для обрізки чагарників і живоплотів
- Легка конструкція зі зручною ручкою дає змогу надійно утримувати кущоріз у руках
- Індикатор на верхній частині корпусу показує кількість заряду акумулятора
- Система антиблокування ножів запобігає заклинюванню лез під час роботи
- Технічні особливості акумуляторного кущоріза Bosch UniversalHedgecut 18V-50:
- Bosch UniversalHedgecut 18V-50 живиться від літій-іонного акумулятора 18 В
- Шина оснащена гострими лезами з двох сторін, великий крок між ножами дає можливість зрізати гілки завтовшки до 2 см
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - Німеччина
- Країна виробник - Китай
- Виробник - Bosch
- Тип - кущоріз
- Джерело живлення - акумулятор
- Тип акумуляторного блоку - Li-Ion
- Напруга акумуляторного блоку - 18 В
- Ємність акумулятора - 2.5 Ah
- Довжина леза - 50 см
- Максимальна кількість ходів - 2800 хід/хв
- Максимальний діаметр гілок - 20 мм
- Крок зубів - 20 мм
- Рівень звукового тиску: 58 дБ(А)
- Рівень звукової потужності (LwA): 83 дБ(А)
- Вага - 2.6 кг
- Гарантія - 36 місяців
- Габаритні розміри: 992х240х189 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора (-ів), Аг | 2.5 Агод |
| Вес (кг) | 2.6 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Длина лезвия | 50 см |
| Класс | Побутовий |
| Шаг зубьев | 20 мм |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Уровень шума | 83 дБ |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
Информация для заказа
- Цена: 9 228 ₴


