
Акумуляторна газонокосарка Bosch GRA 18V2-46 Professional без АКБ і ЗП (06008C8000)
23 844 ₴
- В наличии
- Код: 06008C8000
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Bosch GRA 18V2-46 Professional - потужна акумуляторна газонокосарка професійного класу. Чудово підходить для косіння великих газонів біля будинку або садів. Завдяки енергоефективному безщітковому двигуну косарка легко впорається з косінням трави на площі до 1000 кв.м.
Конструктивні особливості:
- Безщітковий двигун BITURBO працює від двох акумуляторів Bosch 18 В, що забезпечує високу продуктивність, довший термін служби та збільшений час роботи (рекомендуються акумулятори від 5.5 А*год)
- Надзвичайно міцна конструкція з суцільнометалевою платформою ідеально підходить для виконання складних завдань з косіння
- Високий рівень зручності завдяки діаметру різання 46 см, легкому 2-ступінчастому регулюванню висоти ручки з можливыстю складання для компактного зберігання у вертикальному положенні
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Материал корпуса | Сталь |
| Объем травосборника | 60 л |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор зарядки | немає |
| Бічний викид трави | немає |
| Вес (кг) | 27,7 |
| Висота стрижки, min-max | 30-70 мм |
| Габарити | 1210x360x1030 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Класс | Профессиональный |
| Количество аккумуляторов | немає у комплекті |
| Макс. ширина захвату | 46 см |
| Матеріал травозбірника | Ткань |
| Мульчирование | є |
| Напруга акумулятора | 18+18 В |
| Регулювання висоти косіння | синхронне |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Травосбірник | є |
Информация для заказа
- Цена: 23 844 ₴


