
Бензопила ланцюгова GTM CN40-CH 1.7 кВт шина 35 см (83797)
4 884 ₴
- В наличии
- Код: 83797
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GTM CN40-CH - високопродуктивна бензопила побутового класу, призначена для середніх навантажень під час обрізання саду, заготівлі дров, столярних і теслярських роботах в будинку. Інструмент обладнаний 2-тактним бензиновим двигуном з потужністю 1,7 кВт (2,3 к.с.) з підвищеним крутним моментом і збільшеним ресурсом роботи. Як паливо використовується суміш бензину з моторним мастилом у пропорції 40:1 (на 1 л бензину 25 мл мастила).
Основні переваги бензопили GTM CN40-CH:
- Двигун з підвищеним крутним моментом і великим ресурсом
- 1.7 кВт / 2.3 к.с - потужність двигуна
- 38,5 куб.см - об'єм двигуна
- 35 см / 14 дюймів - довжина шини в комплекті
- 3/8P дюйма - крок комплектного ланцюга
- Антивібраційна система на пружинах
- Швидкий доступ до повітряного фільтра
- Повітряний фільтр із підвищеною ефективністю очищення
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне змащення ланцюга | Да |
| Вес (кг) | 5.6 кг |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Гарантія | 36 місяців |
| Класс | Профессиональный |
| Країна торгової марки | Україна |
| Шаг цепи | 3/8P дюйм |
| Объем двигателя | 38.5 см3 |
| Объем топливного бака | 0.41 л |
| Об`єм бака для змащення ланцюга | 0.24 л |
| Обороти при холостому ході, об/хв | 12000 об/хв |
| Мощность, Вт | 1700 |
| Розмір шини | 35 см / 14 дюйм |
| Товщина ланки ланцюга | 1.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 884 ₴





