
Акумуляторна ланцюгова пила GTM CS56/3000BL 56В без АКБ і ЗП (83723)
10 530 ₴
- В наличии
- Код: 83723
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GTM CS56/3000BL - компактна та потужна акумуляторна ланцюгова пила професійного класу, яку розробили для обрізки дерев і кущів, а також садово-паркових робіт. Інструмент обладнаний безщітковим електричним двигуном, який живиться від стандартних акумуляторів GTM 56 В. Пила комплектується шиною довжиною 45 см і фірмовим ланцюгом Oregon.
Акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять!!!
Основні переваги GTM CS56/3000BL:
- Професійна серія інструменту GTM
- Працює від стандартних Li-Ion акумуляторів GTM 56 В
- До 130 різів бруса 10*10 см від акумулятора 2.5 А*год
- До 210 різів бруса 10*10 см від акумулятора 4 А*год
- До 410 різів бруса 10*10 см від акумулятора 8 А*год
- Безщітковий двигун із системою плавного запуску
- 45 см / 18" - довжина шини в комплекті
- 3/8" - крок комплектного ланцюга
- 24 м/с - максимальна швидкість ланцюга
- Електронне+механічне гальмо двигуна
- Автоматичне змащування ланцюга під час роботи
- LED підсвічування робочої зони
- Система самодіагностики
- Індикатор низького рівня мастила
- Захист від перегріву
- Захист від падіння та перевищення напруги
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Питание | Аккумулятор |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-підсвітка | Да |
| Автоматичне змащення ланцюга | є |
| Вес (кг) | 4.4 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Класс | Профессиональный |
| Країна торгової марки | Україна |
| Шаг цепи | 3/8P дюйм |
| Количество аккумуляторов | немає у комплекті |
| Количество звеньев | 62 |
| Напруга акумулятора | 56 В |
| Об`єм бака для змащення ланцюга | 0.26 л |
| Обороти при холостому ході, об/хв | 13000 об/хв |
| Плавный пуск | є |
| Мощность двигателя | 3.0 кВт |
| Регулювання натягу ланцюга | автоматичне |
| Розмір шини | 45 см / 18 дюйм |
| Товщина ланки ланцюга | 1.1 мм |
| Швидкість ланцюга | 24 м/с |
Информация для заказа
- Цена: 10 530 ₴
