-13%

Газонокосарка бензинова GTM LM48 несамохідна (83276)
14 950 ₴
12 999 ₴
- В наличии
- Код: 83276
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GTM LM48 - це зручна, проста у використанні газонокосарка для газонів середніх розмірів. Сталева дека і потужний двигун забезпечують високу надійність косарки при тривалій роботі. Має задній викид трави, зручне перенесення мішка за допомогою ручки та легке регулювання висоти зрізу. Ця модифікація не має додаткового приводу на колеса.
Переваги газонокосарки GTM LM48:
- Висока якість збірки
- 48 см - ширина захвату газонокосарки
- Надійний 4-тактний бензиновий двигун об'ємом 149 куб.см
- 3.7 кВт / 5 к.с - потужність двигуна
- Сталева дека
- Синхронне регулювання висоти косіння для всіх коліс одночасно
- 6 рівнів косіння: від 30 мм до 80 мм
- Викид трави збоку косарки або в травозбірник
- Комбінований травозбірник об'ємом 70 л з індикатором заповнення
- Мульчування
- Конектор на деці для під'єднання садового шланга дає змогу легко очистити її від трави за допомогою води
- Висота рукоятки регулюється під користувача
- Колеса на кулькових підшипниках
- Легкий доступ до повітряного фільтра
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Материал корпуса | Сталь |
| Объем травосборника | 70 л |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Тип привода | Бензиновый двигатель |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем топливного бака | 0.6 л |
| Тип запуска | Ручной |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор наповнення травозбірника | є |
| Автоматичне регулювання швидкості косіння | Немає |
| Бічний викид трави | є |
| Вес (кг) | 28 |
| Висота обробки | 30-80 мм |
| Габарити | 1530x540x1040 мм |
| Класс | Профессиональный |
| Конструкція ручки | складна |
| Країна походження | Китай |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість регулювань висоти косіння | 6 ступенів |
| Матеріал травозбірника | Комби (пластик/ткань) |
| Мульчирование | є |
| Объем двигателя | 149 см³ |
| Об'єм масла в картері | 0.4 л |
| Обороти при холостому ході, об/хв | 2900 |
| Площадь обработки | 8 соток |
| Потужність двигуна, к.с. | 5 |
| Мощность, Вт | 3700 |
| Подсветка рабочей зоны | немає |
| Регулировка скорости | немає |
| Рівень звукової потужності, дБ | 96 |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Ширина обработки | 48 см |
Информация для заказа
- Цена: 12 999 ₴









