
Бензопила ланцюгова GTM CN58D 2.4 кВт шина 45 см (83101)
8 350 ₴
- В наличии
- Код: 83101
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GTM CN58D - високопродуктивна бензопила професійного класу, призначена для середніх та великих навантажень під час спилювання дерев, обрізання саду, заготівлі дров. Інструмент обладнаний 2-тактним бензиновим двигуном з потужністю 2,4 кВт (3,3 к.с.) з підвищеним крутним моментом і збільшеним ресурсом роботи. Як паливо використовується суміш бензину з моторним мастилом у пропорції 40:1 (на 1 л бензину 25 мл мастила).
Основні переваги бензопили GTM CN58D:
- Двигун з підвищеним крутним моментом і великим ресурсом
- 2.4 кВт / 3.3 к.с - потужність двигуна
- 58 куб.см - об'єм двигуна
- 45 см / 18 дюймів - довжина шини в комплекті
- 0.325 дюйма - крок комплектного ланцюга
- Регульована подача мастила для змащення ланцюга
- Карбюратор Walbro
- Антивібраційна система на пружинах
- Швидкий доступ до повітряного фільтра та свічки запалювання
- Повітряний фільтр із підвищеною ефективністю очищення
- Важіль гальма ланцюга із кріпленням з двох сторін
- Механізм гальма інтегрований у картер двигуна
- Швидка заміна ведучої зірочки
- Закритий механізм зчеплення
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне змащення ланцюга | є |
| Вес (кг) | 7,4 |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Длина шины | 45 см |
| Класс | Профессиональный |
| Країна торгової марки | Україна |
| Объем двигателя | 45 см³ |
| Об'єм масла в картері | 0.26 л |
| Объем топливного бака | 0.55 л |
| Обороти при холостому ході, об/хв | 11000 |
| Особенности | праймер (підкачка палива) |
| Потужність двигуна, к.с. | 3.3 |
| Мощность, Вт | 2400 |
| Товщина ланки ланцюга | 1.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 350 ₴


