-23%

Краскопульт Bosch PFS 3000-2 (0603207100)
5 526 ₴
4 257 ₴
- В наличии
- Код: 0603207100
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Краскорозпилювач Bosch PFS 3000-2.
- Технологія ALLPaint: розпилення фарб без розведення
- Практична система SDS для швидкого доливання фарби та очищення
- Резервуар для фарби ConstantFeed для рівномірної подачі фарби
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2,8 |
| Габарити | 361x323x277 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Датчик тиску/манометр | немає |
| Довжина шлангу | 2 м |
| Діаметр сопла/форсунки | 2.4 мм |
| Класс | Побутовий |
| Країна походження | Німеччина |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Матеріал баку | пластик |
| Напряжение | однофазний (220 В) |
| Объем бака | 1 л |
| Мощность, Вт | 650 |
| Назначение | для лазурі |
| Регулювання подачі повітря | є |
| Регулювання подачі фарби | є |
| Регулювання фарбувального факела | Нет |
| Расположение бака | нижнє |
| Тип розпилення | повітряне/пневматичне |
Информация для заказа
- Цена: 4 257 ₴
