
Свердло спіральне по металу Bosch HSS-G 4,2x78 мм (5 шт.) (2608596817)
671 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 700 ₴
- В наличии
- Код: 2608596817
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Діаметр 4,2мм
- Загальна довжина 78 мм
- Матеріал, що обробляється - метал
Товар відпускається лише у кількості кратної упаковки. 5 штук/упаковка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Диаметр | 4.2 мм |
| Общая длина | 119 мм |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,18 |
| Вид | спіральне |
| Країна походження | Китай |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Кількість предметів у наборі | 5 шт |
| Материал рабочей части | швидкорізальна сталь |
| Обрабатываемый материал | метал |
| Робоча довжина | 78 мм |
| Серия | HSS-G |
Информация для заказа
- Цена: 671 ₴
