
Свердло по металу DIN338 HSS-R MILWAUKEE, діаметр 18,0х191х130мм (з проточним хвостовиком), пластикова коробка (4932373327)
524 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 700 ₴
- В наличии
- Код: 4932373327
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло по металу HSS-R MILWAUKEE, DIN338, ?18,0х191х130мм (з проточним хвостовиком)
Свердла по металу з твердої сталі DIN 338 для високошвидкісного свердління
Стандартна ріжуча кромка у формі долота з кутом заточування 118 °.
Оксидне покриття для швидкого видалення стружки.
Свердла з N дизайном шнека та стандартним кутом нахилу канавки.
Для свердління сталі, чавуну, інших металів та сплавів з межею міцності на розрив 800 Н/мм?.
? 13.5мм – ? 16мм = 10 мм хвостовик / ? 16.5мм – ? 20мм = 13мм хвостовик.
Колір: чорний
Діаметр (мм) 18.0
Кількість (шт) 1
Загальна довжина (мм) 191
Робоча довжина (мм) 130
Тип хвостовика 13 мм циліндричний хвостовик
Дерево (мм) так
Нержавіюча сталь (мм) немає
Сталь (мм) і (тільки нелегована твердістю < HRC 21)
Пластик немає
Чавун так
Мідь ні
Алюміній немає
Бронза так
Латунь так
Магній немає
Свердла по металу з твердої сталі DIN 338 для високошвидкісного свердління
Стандартна ріжуча кромка у формі долота з кутом заточування 118 °.
Оксидне покриття для швидкого видалення стружки.
Свердла з N дизайном шнека та стандартним кутом нахилу канавки.
Для свердління сталі, чавуну, інших металів та сплавів з межею міцності на розрив 800 Н/мм?.
? 13.5мм – ? 16мм = 10 мм хвостовик / ? 16.5мм – ? 20мм = 13мм хвостовик.
Колір: чорний
Діаметр (мм) 18.0
Кількість (шт) 1
Загальна довжина (мм) 191
Робоча довжина (мм) 130
Тип хвостовика 13 мм циліндричний хвостовик
Дерево (мм) так
Нержавіюча сталь (мм) немає
Сталь (мм) і (тільки нелегована твердістю < HRC 21)
Пластик немає
Чавун так
Мідь ні
Алюміній немає
Бронза так
Латунь так
Магній немає
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milwaukee |
| Диаметр | 18 мм |
| Общая длина | 191 мм |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | спіральне |
| Довжина загальна, мм | 191 |
| Довжина робоча, мм | 130 |
| Діаметр, мм | 18 |
| Категорія товарів 1 | Витратні матеріали |
| Категорія товарів 2 | Свердла по металу |
| Класс | Профессиональный |
| Країна походження | США |
| Країна торгової марки | США |
| Кількість в пакуванні, шт | 1 |
| Кількість предметів у наборі | 1 шт |
| Марка сталі | HSS-R |
| Материал | Сталь |
| Обрабатываемый материал | метал |
| Робоча довжина | 130 мм |
| Сплав | HSS-R |
| Стандарт | DIN 338 |
| Тип хвостовика / посадки | Циліндричний проточний 13мм |
Информация для заказа
- Цена: 524 ₴

