
Акумуляторний ударний гайковерт Bosch GDX 18V-200 C (06019G4204)
13 158 ₴
- В наличии
- Код: 06019G4204
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторний гайковерт GDX 18V-200 C (06019G4204) - це високоточний електроінструмент для закручування, а також викручування гайок та болтів. Модель має успіх як у побуті, так і в професійній діяльності.
Особливості акумуляторного гайковерта
- Безщітковий двигун характеризується гідними показниками продуктивності та економною витратою заряду АКБ
- Реверс
- Максимальний момент, що крутить, 200 Нм
- Регулювання оборотів
- Три швидкості
- Тип патрона під біту (1/4"), квадрат 1/2
- Відсутність потреби у складному сервісному обслуговуванні
- Вбудований світлодіод забезпечує яскраве підсвічування робочої зони
- М'яка, прогумована рукоять
- У комплектацію не входить зарядний пристрій та АКБ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1,2 |
| Габарити | 208x147x70 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Класс | Профессиональный |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Крутний момент, Нм | 200 |
| Количество аккумуляторов | немає у комплекті |
| Количество скоростей | 3 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Обороти максимальні, об/хв | 3400 |
| Особенности | наявність реверсу |
| Назначение | для льодорубу |
| Подсветка рабочей зоны | є |
| Режимы работы | Импульсный |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Функція реверсу | є |
| Частота ударів, уд/хв | 4000 |
Информация для заказа
- Цена: 13 158 ₴

