
Такер акумуляторний Bosch PTK 3,6 В Li-Ion з з/п (0603968220)
4 158 ₴
- В наличии
- Код: 0603968220
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Невеликий, легкий (0,8 кг) степлер Bosch PTK 3,6 В Li-Ion працює на літій-іонному 3,6-вольтному акумуляторі ємністю 1,3 А*год. За його допомогоюпросто скріплювати тканини, картон і шкіру, ізоляційні матеріали та ін. У магазин вміщується 100 скоб довжиною 4-10 мм і шириною 11,4 мм. За хвилину виконує 30 ударів. Покажчик кількості скоб. Новаторське регулювання сили удару. Поставляється із зарядним пристроєм і з 1000 скобами довжиною по 8 мм.
- Літій-іонний акумулятор постійно готовий до роботи, він не має ефекту пам'яті і не саморазряжається
- Акумулятор захищений від глибокої розрядки електронною системою ECP
- На такері є індикатор, який показує ступінь зарядженості акумулятора
- Інструмент поставляється із зарядним пристроєм, який за 3-5 годин на 100% зарядить акумулятор
- Прецизійні деталі скобозабивного пістолету: магазин, штовхач, канал виштовхування розраховані на роботу зі скобами шириною 11,4 мм і довжиною від 4 до 10 мм (тип 53) виробництва Bosch. У комплект поставки входять 1000 скоб довжиною 8 мм
- У магазин з індикацією заповнення поміщається 100 скоб
- Двоступенева система Push + Release виключає випадкове спрацьовування інструменту
- Використовуючи спеціальне приладдя акумуляторний скобозабивний пістолет можна використовувати для зшивання паперу (в комплект поставки не входять)
- за допомогою швидкозшивача для паперу можна зшивати до 60 аркушів
- за допомогою швидкозшивача для брошур можна двома скобами зшивати до 30 аркушів в брошуру. Максимальний формат листів, що зшиваються — A4 (ширина 210 мм). Для зшивання посередині аркушів формату A5 передбачено маркування
- Ергономічна рукоятка з м'якою накладкою зручно лягає в руку, не вислизає
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора (-ів), Аг | 1,3 |
| Вес (кг) | 0,8 |
| Высота скоб | 4-10 мм |
| Відповідні витратні матеріали | скоби |
| Гарантія | 24 місяця |
| Країна походження | Китай |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Матеріал рукояті | пластик + гума |
| Вместимость магазина | 100 шт |
| Напруга акумулятора | 3.6 В |
| Особенности | прогумована рукоятка |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип скоб | Т53 |
| Частота ударів, уд/хв | 30 |
| Ширина скоб | 11.4 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 158 ₴
