
Кущоріз електричний Bosch EasyHedgeCut 55 (0600847C02)
3 135 ₴
- В наличии
- Код: 0600847C02
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Призначення
- Потужне, просте й зручне підрізання кущів
Переваги
- Легкість в експлуатації: легкий кущоріз, що зводить до мінімуму навантаження на руки та спину
- Зручність: добре збалансований інструмент з ергономічними рукоятками забезпечує комфортнішу роботу в будь-якій позиції
- Неперевершена потужність: двигун з високою частотою обертання та відстань між ножами у 16 мм забезпечує необхідну потужність різання як молодого й малого живоплоту, так і кущів середнього розміру
- Оптимально збалансований та ергономічний корпус гарантує комфортну роботу в будь-якій позиції
- Високопродуктивний двигун на 450 Вт для потужного різання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2,7 |
| Длина режущего полотна | 550 мм |
| Країна походження | Угорщина |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Макс. товщина різання | 16 мм |
| Напряжение | однофазний (220 В) |
| Мощность, Вт | 450 |
| Частота ходу | 3400 ход/хв |
Информация для заказа
- Цена: 3 135 ₴
