-17%

Садовий подрібнювач GTM DS2800/45, ножовий механізм (83300)
10 842 ₴
8 999 ₴
- В наличии
- Код: 83300
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GTM DS2800/45 - садовий подрібнювач побутового класу, призначений для роботи зі свіжими і сухими гілками, з листям або без, а також підсушеними стеблами рослин. Максимальна товщина гілок під час роботи становить 45 мм. Як ріжучий інструмент використовується диск із двома встановленими ножами. Ріжучі ножі двосторонні, завдяки чому значно збільшується термін служби. Подрібнювач комплектується сміттєзбірником з ударостійкого пластику об'ємом 60 л.
Основні переваги GTM DS2800/45:
- Надійний індукційний двигун із живленням від побутової мережі 220 В
- 2800 Вт - споживана потужність двигуна
- 2 ріжучі двосторонні ножі з інструментальної сталі A8
- 2800 об/хв - частота обертання ножів
- 45 мм - максимальна товщина гілок
- 60 л - місткий сміттєзбірник
- Електронний захист від перевантаження
- Захист від випадкового запуску подрібнювача
- Вологозахищена панель керування
- Металева протиріжуча пластина-направляюча
- Зворотний клапан для захисту від викиду трісок у користувача
- Вбудована в корпус євровилка із заземленням тип F (Shuko)
- Захист корпусу по стандарту IPx4
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Максимальный диаметр веток | 45 мм |
| Материал корпуса | Пластик |
| Производительность | 125 кг/час |
| Режущий механизм | Ножевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 25 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Контейнер для збору | Пластиковый бак |
| Країна походження | Китай |
| Країна торгової марки | Україна |
| Напряжение | однофазний (220 В) |
| Обсяг контейнера | 60 л |
| Мощность, Вт | 2800 |
| Назначение | для листя |
| Рівень звукової потужності, дБ | 105 |
| Ріжуча система | ножі |
| Функція реверсу | немає |
Информация для заказа
- Цена: 8 999 ₴







