-11%

Газонокосарка бензинова GTM LM53E-SP-V самохідна з електростартером та регулюванням швидкості (83280)
26 437 ₴
23 499 ₴
- В наличии
- Код: 83280
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GTM LM53E-SP-V - це зручна, проста у використанні газонокосарка для газонів невеликих розмірів. Сталева дека і потужний двигун забезпечують високу надійність косарки при тривалій роботі. Має бічний викид трави або у травозбірник, зручне перенесення мішка за допомогою ручки та легке регулювання висоти зрізу. Ця модифікація має привід на задні колеса та електростартер для запуску, а також вбудований варіатор для регулювання швидкості.
Переваги газонокосарки GTM LM53E-SP-V:
- Висока якість збірки
- 53 см - ширина захвату газонокосарки
- Надійний 4-тактний бензиновий двигун об'ємом 171 куб.см
- 4.07 кВт / 5.5 к.с - потужність двигуна
- Простий запуск за допомогою електростартера
- Знімний Li-Ion акумулятор
- Сталева дека
- Самохідна модель з варіатором - налаштування швидкості руху під час роботи від 2,5 до 4,3 км/год
- Синхронне регулювання висоти косіння для всіх коліс одночасно
- 6 рівнів косіння: від 30 мм до 80 мм
- Викид трави збоку косарки або у травозбірник
- Комбінований травозбірник об'ємом 70 л з індикатором заповнення
- Мульчування
- Конектор на деці для під'єднання садового шланга дає змогу легко очистити її від трави за допомогою води
- Вбудований підстаканник на консолі
- Висота рукоятки регулюється під користувача
- Колеса на кулькових підшипниках
- Легкий доступ до повітряного фільтра
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Материал корпуса | Сталь |
| Объем травосборника | 70 л |
| Тип привода | Бензиновый двигатель |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем топливного бака | 0.6 л |
| Тип запуска | Электростартер |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор наповнення травозбірника | є |
| Вес (кг) | 34 кг |
| Габарити | 1660x560x1030 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Класс | Профессиональный |
| Країна торгової марки | Україна |
| Максимальная скорость | 4.3 км/год |
| Матеріал травозбірника | Комби (пластик/ткань) |
| Объем двигателя | 171 см3 |
| Об'єм масла в картері | 0.4 л |
| Потужність двигуна, к.с. | 5.5 к.с |
| Мощность, Вт | 4070 Вт |
| Подсветка рабочей зоны | немає |
| Регулювання висоти косіння | синхронне |
| Рівень звукової потужності, дБ | 96 |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Ширина обработки | 53 см |
Информация для заказа
- Цена: 23 499 ₴








