-17%

Акумуляторна газонокосарка AL-KO 18V Bosch Home and Garden Compatible Comfort 38.1 Li (без АКБ та ЗП) (113902)
11 999 ₴
9 999 ₴
- В наличии
- Код: 113902
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ширина захвату 38 см, централізоване регулювання висоти зрізу 20-75 мм (6 ступенів), травозбірник 45 л, полімерний корпус, площа до 300 м²; без акумуляторів і зарядного пристрою (відсік на дві акумуляторні батареї), маса 12 кг
- Ширина захвату: 38 см
- Централізоване регулювання висоти зрізу: 20-75 мм (6 ступенів)
- Травозбірник: 45 л
- Полімерний корпус
- Площа: до 300 м²
- Маса: 12 кг
- Без акумуляторів і зарядного пристрою (відсік на дві акумуляторні батареї)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Объем травосборника | 45 л |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Тип запуска | Электростартер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 17,6 |
| Висота обробки | 25-75 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Класс | Профессиональный |
| Количество аккумуляторов | немає у комплекті |
| Матеріал травозбірника | Комби (пластик/ткань) |
| Мульчирование | немає |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Площадь обработки | 3 сотки |
| Тип двигателя | Электрический |
| Тип управления | двуручне |
| Травосбірник | є |
| Ширина обработки | 38 см |
Информация для заказа
- Цена: 9 999 ₴

