
Газонокосарка бензинова AL-KO Classic 4.62 P-A (123002)
18 989 ₴
- В наличии
- Код: 123002
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
AL-KO Pro 125 (123 см³), 1,9 кВт/2,7 к.с., ширина захвату 46 см, регулювання висоти зрізу централізоване, 7-ступінчасте, 30-75 мм, травозбірник полімерний з індикатором заповнення, 65 л, площа 1 100 м², колеса на кулькопідшипниках, вага 32 кг.
- Бензиновий двигун AL-KO Pro 125 (123 см³), 1,9 кВт/2,7 к.с.
- Ширина захвату 46 см
- Регулювання висоти зрізу централізоване, 7-ступінчасте, 30-75 мм
- Травозбірник полімерний з індикатором заповнення, 65 л
- Площа 1 100 м²
- Колеса на кулькопідшипниках
- Вага 32 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Тип привода | Бензиновый двигатель |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Тип запуска | Ручной |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 32 |
| Вид топлива | бензин |
| Висота зрізу, мм | 30-75 |
| Висота обробки | 30-75 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Диаметр задних колес | 205 мм |
| Диаметр передних колес | 180 мм |
| Діаметр коліс (передніх/задніх), мм | 205, 180 |
| Класс | Профессиональный |
| Комплектация | Картонна коробка|Травозбірник (65 л)|Газонокосарка бензинова Al-Ko Classic 4.62 P-A Edition |
| Країна виробництва | Австрія |
| Матеріал травозбірника | Пластик |
| Мульчирование | немає |
| Площадь обработки | 14 соток |
| Потужність двигуна, к.с. | 2.58 |
| Мощность, Вт | 1900 |
| Потужність, кВт/к.с. | 2.7, 1.9 |
| Принцип руху | Несамохідний |
| Регулировка высоты | Індивідуальне, 7 положень |
| Режимы работы | Викид назад|Мульчування (як опція)|Збір у травозбірник |
| Ріжуча система | ножі |
| Тип двигателя | Бензиновий, 4-тактний, 123 см?, 2800 об/хв |
| Ширина косіння, см | 46 |
| Ширина обработки | 46 см |
Информация для заказа
- Цена: 18 989 ₴


