
Тример Bosch EasyGrassCut 26 (06008C1J01)
1 776 ₴
1 527 ₴
- В наличии
- Код: 06008C1J01
- +380 (67) 919-14-00
Легкий тример EasyGrassCut 26 зручний і комфортний у роботі. Його відрізняє збалансована мала вага, тому ним легко керувати і маневрувати, а це суттєво зменшує втомлюваність оператора, особливо під час тривалого використання. Напівавтоматична котушка тримера подає ліску кожного разу, коли натискають кнопку пуску, тому немає потреби вручну регулювати котушку або стукати по головці і можна працювати без перерв і зайвих клопотів. Висока якість різання в поєднанні з потужним двигуном і міцною ліскою забезпечують ідеальні результати і тривалий термін експлуатації.
Переваги:
- Збалансована і легка конструкція ідеально пристосована для комфортної та легкої роботи
- Проста в користуванні напівавтоматична котушка не потребує ручного регулювання
- Висока якість обробки, потужний двигун і міцна довговічна ліска забезпечують ідеальні результати роботи
- Чудовий вибір для підрізання трави і бур'янів, підстригання газону і підрізання на краях у садку
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2 |
| Країна походження | Китай |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Напряжение | однофазний (220 В) |
| Обороти при холостому ході, об/хв | 12500 |
| Мощность, Вт | 280 |
| Ріжуча система | волосінь |
| Толщина лески | 1.6 мм |
| Форма рукояті | D-подібна |
| Ширина кошения | 26 см |
- Цена: 1 527 ₴
