
Комплект підставок під авто 3т GTM T43001 2 шт (32768)
1 678 ₴
- В наличии
- Код: 32768
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GTM T43001 - комплект із 2 сталевих підставок для фіксації та страховки на висоті автомобілів вагою до 3 т. Підставки застосовуються у разі відсутності естакади або оглядової ями в гаражі.
Переваги підставок GTM T43001:
- Висока якість виготовлення
- Простий та надійний механізм фіксації
- Максимальна робоча вага 3 т
Галузь застосування:
- Автосервіс
- Промисловість
- Побутове використання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Высота подъема | 425 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 6,4 |
| Висота підхвату | 288 мм |
| Габарити | 225x205xЗ60 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 3000 кг |
| Механизм подъема | механічний |
Информация для заказа
- Цена: 1 678 ₴
