
Домкрат підкатний 2т GTM T820050R гідравлічний з поворотною ручкою (32764)
2 097 ₴
- В наличии
- Код: 32764
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GTM T820050R - напівпрофесійний підкатний домкрат для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 2 т. Такий тип домкратів відрізняється меншою висотою, що дозволяє забезпечити нижчу висоту підхоплення вантажу.
Переваги домкрата GTM T820050R:
- Висока якість виготовлення
- Надійний гідравлічний механізм
- Максимальна робоча вага 2 т
- Колеса для переміщення та точнішої установки домкрата
Галузь застосування:
- Автосервіс
- Промисловість
- Побутове використання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Высота подъема | 340 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 9 |
| Висота підхвату | 135 мм |
| Габарити | 470x220x160 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 2000 кг |
| Механизм подъема | Гидравлический |
| Особенности | Поворотная ручка |
| Рабочий ход | 205 мм |
| Тип товара | підкатний |
Информация для заказа
- Цена: 2 097 ₴
