
Домкрат гідравлічний 20т GTM Т92004 пляшковий одноштоковий (32761)
2 685 ₴
- В наличии
- Код: 32761
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GTM Т92004 - універсальний переносний механізм (домкрат) для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 20 т. Такий тип домкратів відрізняється простотою, великою надійністю та малими розмірами, що дозволяє використовувати його як на підприємствах, так і в побуті.
Переваги домкрата GTM Т92004:
- Висока якість виготовлення
- Високий ККД до 80% дозволяє при невеликому зусиллі забезпечити швидке підняття вантажу
- Надійний гідравлічний механізм
- Максимальна робоча вага 20 т
Галузь застосування:
- Автосервіс
- Промисловість
- Побутове використання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Высота подъема | 452 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 11 |
| Висота підхвату | 242 мм |
| Габарити | 160x150x250 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 20000 кг |
| Механизм подъема | Гидравлический |
| Рабочий ход | 150 мм |
| Різьбовий шток | 60 мм |
| Тип товара | вертикальний (пляшковий) |
Информация для заказа
- Цена: 2 685 ₴
