
Домкрат гідравлічний 15т GTM Т91504 пляшковий одноштоковий (32760)
2 202 ₴
- В наличии
- Код: 32760
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GTM Т91504 - універсальний переносний механізм (домкрат) для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 15 т. Такий тип домкратів відрізняється простотою, великою надійністю та малими розмірами, що дозволяє використовувати його як на підприємствах, так і в побуті.
Переваги домкрата GTM Т91504:
- Висока якість виготовлення
- Високий ККД до 80% дозволяє при невеликому зусиллі забезпечити швидке підняття вантажу
- Надійний гідравлічний механізм
- Максимальна робоча вага 15 т
Галузь застосування:
- Автосервіс
- Промисловість
- Побутове використання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Высота подъема | 460 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 8,5 |
| Висота підхвату | 230 мм |
| Габарити | 133х136х230 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 15000 кг |
| Механизм подъема | Гидравлический |
| Рабочий ход | 150 мм |
| Різьбовий шток | 80 мм |
| Тип товара | вертикальний (пляшковий) |
Информация для заказа
- Цена: 2 202 ₴
