
Акумуляторна газонокосарка Hyundai LM3638LI (БЕЗ АКБ та ЗП) (LM3638LI)
10 010 ₴
- В наличии
- Код: LM3638LI
- +380 (67) 919-14-00
Акумуляторна газонокосарка HYUNDAI LM3638LI - це дуже легка і потужна акумуляторна газонокосарка із серії 18V Lithium ONE. Він ідеально підходить для невеликих та середніх площ та вражає своїм потужним безщітковим двигуном потужністю 650 Вт. Це знижує споживання енергії та забезпечує постійну високу потужність всмоктування.
Довга ручка ергономічної форми з м'якою накладкою забезпечує зручне захоплення для зручного робочого процесу. Практичні швидкознімні застібки на кронштейні ручки також дозволяють відрегулювати положення керма так, щоб воно підходило вам найкраще.
Регулюйте висоту стрижки від 20 мм до 70 мм до 5 рівнів за допомогою однієї ручки за необхідності. Вам також не потрібно турбуватися про роботу із краями. Завдяки вбудованим грабель з обох боків акумуляторної газонокосарки HYUNDAI ви можете без особливих зусиль підстригати краї трави до потрібного розміру. Гнучкий кошик для трави дбайливо та надійно збирає всі обрізки трави та дозволяє легко транспортувати залишки.
Акумуляторна газонокосарка HYUNDAI LM3638LI не тільки забезпечує безтурботний робочий процес, але завдяки своїм великим колесам захищає ваш газон від серйозних пошкоджень. Крім того, ви не заважаєте сусідам під час скошування. Особливо тихий двигун та літієва технологія ONE 18 В гарантують, що робота з косіння виконуватиметься швидко і без шкоди для навколишнього середовища.
Технологія 18V Lithium ONE від HYUNDAI також забезпечує надійність та тривалий термін служби акумуляторної газонокосарки. Використовуйте газонокосарку у поєднанні з акумулятором Lithium ONE 18 В та працюйте з максимальною продуктивністю. Акумулятори HYUNDAI заряджаються за допомогою пристрою швидкого заряджання HYUNDAI, який забезпечує дбайливе та надійне заряджання. Приблизно через 1,5 години заряджання для акумулятора 4,0 Аг або 1 годину зарядки для акумулятора 2,0 Аг ваш робочий інструмент повністю заряджений і готовий до роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Объем травосборника | 40 л |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Тип запуска | Электростартер |
| Пользовательские характеристики | |
| Бічний викид трави | немає |
| Вес (кг) | 13 |
| Висота обробки | 20-70 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр задних колес | 200 мм |
| Диаметр передних колес | 160 мм |
| Країна походження | Китай |
| Країна торгової марки | Корея |
| Количество аккумуляторов | немає у комплекті |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матеріал травозбірника | Комби (пластик/ткань) |
| Мульчирование | немає |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Площадь обработки | 3 сотки |
| Рівень звукової потужності, дБ | 96 |
| Система охлаждения | повітрям |
| Тип ножей | 2-х лопатевий аеро-ніж |
| Травосбірник | є |
| Время непрерывной работы | 48 хвилин |
| Час зарядки акумулятора, хв | 90 |
| Шарикопідшипники в колесах | є |
| Ширина кошения | 38 см |
- Цена: 10 010 ₴
