
Електричний скарифікатор-аератор Hyundai SCE 3220 (SCE3220)
7 772 ₴
- В наличии
- Код: SCE3220
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електричний скарифікатор-аератор SCE 3220 - універсальний інструмент для догляду за газоном, який призначений для видалення , сухих трав та інших органічних відкладень з поверхні газону.
Переваги цього скарифікатора-аератора:
- Електричний двигун забезпечує високу продуктивність та економічність
- Ширина захвату дозволяє швидко обробити велику площу газону
- Можливість регулювати глибину скарифікації дозволяє використовувати інструмент різних типів газонів
- Травозбірник з об'ємом 30 л дозволяє збирати велику кількість відходів
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 9,5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна походження | Корея |
| Матеріал травозбірника | із синтетичної нитки |
| Напряжение | однофазний (220 В) |
| Мощность, Вт | 1300 |
| Робоча глибина | -10 до +5 мм |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Травосбірник | є |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Функции | скарифікація |
| Ширина обработки | 32 см |
Информация для заказа
- Цена: 7 772 ₴

