
Газонокосарка бензинова Hyundai L 4310 (L4310)
14 469 ₴
- В наличии
- Код: L4310
- +380 (67) 919-14-00
Газонокосарка бензинова Hyundai L 4310 – це нове поповнення в лінійці садової техніки від корейського бренду. Модель спроектована для використання на середніх та великих за площею ділянках газону. Газонокосарка обладнана потужним (3,5 кінських сил) чотиритактним двигуном з повітряною системою охолодження та захистом від перегріву. Двигун характеризується низькою витратою палива і водночас ефективною роботою.
Агрегат забезпечує ширину косіння 42 сантиметри. Рукоятка дозволяє регулювати висоту косіння в діапазоні від 25 до 75 міліметрів. Крім того, газонокосарка має місткий травозбірник із синтетичної нитки об'ємом 45 літрів, що економить час, що витрачається користувачем на його очищення за рахунок швидкознімного кріплення. Висока маневреність досягається завдяки колесам із підшипниками діаметром 152,4/177,8 міліметрів. При невеликій вазі 27 кілограм інструмент оснащений сталевим цільнолитим корпусом, який послужить надійним захистом при ударах. Зручна регульована складна ручка з прогумованим покриттям спрощує зберігання та транспортування машини.
- Газонокосарка оснащена бензиновим двигуном власного виробництва з верхнім розташуванням клапанів OHV
- Система легкого запуску дозволяє швидко і легко завести мотор
- 4-лопатевий ніж виготовлений з високоміцної сталі та має спеціальні закрилки для створення потужного вихрового потоку, що дозволяє збирати більше скошеної трави та доводити наповнюваність травозбірника до 100%
- Захист від ударів досягається за рахунок автоматичного складання ножа при ударі об тверді предмети. Ця система захищає двигун і збільшує термін експлуатації газонокосарки
- Центральне регулювання висоти дозволяє легко встановити необхідну висоту зрізу трави
- Збільшені колеса на підшипниках полегшують пересування та не ушкоджують газон
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Объем травосборника | 45 л |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем топливного бака | 1 л |
| Тип запуска | Ручной |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор наповнення травозбірника | є |
| Інтерфейс користувача | Нет |
| Бічний викид трави | немає |
| Вес (кг) | 27 |
| Варіаторная коробка передач | немає |
| Вид топлива | бензин А-92 |
| Производитель двигателя | Hyundai |
| Висота обробки | 25-75 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Двигатель | ICV140 |
| Диаметр задних колес | 177.8 мм |
| Диаметр передних колес | 152.4 мм |
| Класс | Побутовий |
| Конструкція ручки | складна |
| Країна походження | Корея |
| Кількість регулювань висоти косіння | 6 ступенів |
| Материал корпуса | Листовая сталь |
| Матеріал травозбірника | Комби (пластик/ткань) |
| Мульчирование | немає |
| Объем двигателя | 139 см³ |
| Об'єм масла в картері | 0.5 л |
| Особенности | травозбірник у комплекті |
| Площадь обработки | 7 соток |
| Потужність двигуна, к.с. | 3.5 |
| Мощность, Вт | 2575 |
| Привод на колеса | Нет |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Рекомендований тип масла | SAE 10W-30 |
| Ріжуча система | ножі |
| Складана ручка управління | є |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Функція мийки деки | немає |
| Шарикопідшипники в колесах | є |
| Ширина обработки | 420 мм |
- Цена: 14 469 ₴
