
Газонокосарка бензинова Hyundai L 4610S (L4610S)
18 655 ₴
- В наличии
- Код: L4610S
- +380 (67) 919-14-00
Бензинова газонокосарка Hyundai L 4610S – це самохідний пристрій із ергономічним дизайном. Витривалий бензиновий двигун потужністю 3,5 кінських сил призначений для тривалої експлуатації та серйозних навантажень. Запуск здійснюється за допомогою ручного стартера, а фізичне навантаження є мінімальним. Апарат із приводними задніми колесами має одну швидкість.
Скошування трави здійснюється в одному з чотирьох режимів: бічний викид, задній викид, збір у травозбірник або мульчування. Ширина захоплення косарки сягає 46 сантиметрів, а висота косіння регулюється від 25 до 75 мм. Корпус надійно закриває внутрішні вузли від механічних пошкоджень. Для зберігання або транспортування агрегат компактно складається.
- Фірмовий мотор 4-тактного типу має значний об'єм, завдяки чому агрегат характеризується хорошими показниками потужності і моменту, що крутить
- Влаштування бензомотора з модернізованою камерою та винесеними вгору клапанами гарантує помірну витрату пального
- Многопозиційне регулювання рівня косовиці в діапазоні від 25 до 75 мм орієнтоване на формування газонного покриву виходячи з індивідуальних переваг власника та цільового призначення лужка
- Висота стрижки центральним важелем
- 2-лопатевий ніж виконаний з високоміцної сталі та має яскраво виражені закрилки для створення потужного вихрового потоку, що дозволяє збирати більше скошеної трави та доводити наповнюваність травозбірника до 100%
- Комбінований контейнер з пластику та синтетичної тканини забезпечує необмежене відведення повітря для пресування зелені
- Міцна фіксація здійснення твається одним клацанням за рахунок продуманого кріплення
- Спеціальна заглушка ріже соковиті стебла на дрібні шматочки, які досить швидко перегнивають і живлять ґрунт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Объем травосборника | 65 л |
| Тип передвижения | Самоходная |
| Тип привода | Бензиновый двигатель |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем топливного бака | 1 л |
| Тип запуска | Ручной |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор наповнення травозбірника | є |
| Інтерфейс користувача | Нет |
| Бічний викид трави | є |
| Вес (кг) | 33,8 |
| Вид топлива | бензин А-92 |
| Производитель двигателя | Hyundai |
| Висота обробки | 25-75 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Двигатель | ICV140 |
| Диаметр задних колес | 203 мм |
| Диаметр передних колес | 178 мм |
| Класс | Полупрофессиональный |
| Конструкція ручки | складна |
| Країна походження | Корея |
| Кількість регулювань висоти косіння | 6 ступенів |
| Материал корпуса | Листовая сталь |
| Матеріал травозбірника | Комби (пластик/ткань) |
| Мульчирование | є |
| Объем двигателя | 139 см³ |
| Об'єм масла в картері | 0.6 л |
| Особенности | травозбірник у комплекті |
| Площадь обработки | 10 соток |
| Потужність двигуна, к.с. | 3.5 |
| Мощность, Вт | 2575 |
| Привод на колеса | Задний |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Рекомендований тип масла | SAE 10W-30 |
| Ріжуча система | ножі |
| Складана ручка управління | є |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Функція мийки деки | немає |
| Шарикопідшипники в колесах | є |
| Ширина обработки | 460 мм |
- Цена: 18 655 ₴
