
Домкрат гідравлічний 2т GTM Т90204 пляшковий одноштоковий (32756)
857 ₴
- В наличии
- Код: 32756
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GTM Т90204 - універсальний переносний механізм (домкрат) для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 2 т. Такий тип домкратів відрізняється простотою, великою надійністю та малими розмірами, що дозволяє використовувати його як на підприємствах, так і в побуті.
Переваги домкрата GTM Т90204:
- Висока якість виготовлення
- Високий ККД до 80% дозволяє при невеликому зусиллі забезпечити швидке підняття вантажу
- Надійний гідравлічний механізм
- Максимальна робоча вага 2 т
Галузь застосування:
- Автосервіс
- Промисловість
- Побутове використання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Высота подъема | 345 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2,9 |
| Висота підхвату | 181 мм |
| Габарити | 92x88x181 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 2000 кг |
| Механизм подъема | Гидравлический |
| Рабочий ход | 116 мм |
| Різьбовий шток | 48 мм |
| Тип товара | вертикальний (пляшковий) |
Информация для заказа
- Цена: 857 ₴
