
Пила ланцюгова електрична Bosch UniversalChain 35 (06008B8303)
6 156 ₴
5 436 ₴
- В наличии
- Код: 06008B8303
- +380 (67) 919-14-00
Електрична ланцюгова пилка Bosch UniversalChain 35 — практична, проста та зручна модель економ-класу, що успішно застосовується у професійному та побутовому використанні. Даний інструмент призначений для заготівлі дров, залицяння до садових дерев, а також може застосовуватися в ремонті та будівництві будинків. Поєднання невисокої вартості та високої європейської якості зробило цю модель однією з найпопулярніших пропозицій на ринку.
Потужний двигун інструменту забезпечує продуктивне та швидке розпилювання будь-якого типу деревини. Електропила має патентну систему для заміни ланцюга без використання додаткового інструменту. Вбудоване гальмо екстрено реагує на віддачу при заклинюванні пиляльного ланцюга, що сприяє безпеці оператора. Автоматична система мастила ланцюга оснащена прозорим віконцем для контролю рівня масла. Ергономічна конструкція та невелика вага апарата сприяють комфорту в роботі та зайняттю мінімального місця при зберіганні.
- Потужний електромотор практично не вимагає обслуговування та простий в експлуатації
- Швидкість ланцюга 12 м/сек забезпечує високу продуктивність.
- Натяг ланцюга проводиться без використання додаткового інструменту за допомогою зручного важеля з боку на корпусі пили.
- Ланцюгова пилка Bosch UniversalChain 35 оснащена системою швидкої зупинки ланцюга. що забезпечує високий рівень безпеки користувача
- Автоматичне змащення ланцюга гарантує тривалий термін експлуатації пиляльної гарнітури.
- Горловина бака для олії зручно розташована збоку на корпусі.
- Зубчастий упор на торцевій частині корпусу дозволяє надійно фіксувати інструмент на заготівлі під час роботи
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне змащення ланцюга | є |
| Вес (кг) | 4,2 |
| Габарити | 415х274х216 мм |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина шины | 35 см |
| Захист від випадкового запуску | є |
| Класс | Побутовий |
| Конструкция | середній |
| Країна походження | Німеччина |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Количество звеньев | 52 шт |
| Металлический зубчатый упор | Да |
| Напряжение | однофазний (220 В) |
| Об'єм масла в картері | 0.25 л |
| Особенности | інерційне гальмо ланцюга |
| Мощность, Вт | 1800 |
| Назначение | для сада |
| Регулювання натягу ланцюга | безключове (SDS) |
| Расположение двигателя | поперечне |
| Рівень звукової потужності, дБ | 102 |
| Система змащення ланцюга | масляна |
| Система охлаждения | повітрям |
| Тип древесины | для твердих порід |
| Товщина ланки ланцюга | 1.1 мм |
| Скорость вращения цепи | 12 м/с |
| Шестеренчатий механізм двигуна | метал |
- Цена: 5 436 ₴
